fbpx

Mobilna Galeria Lubelskiej Fotografii

24 stycznia 2015
Komentarze wyłączone
721 Wyświetleń

Fotografia dla każdego ? Tak. Każdy może wystawiać swoje prace ? Jak najbardziej. W Lublinie właśnie rozpoczyna się projekt „Mobilna Galeria Lubelskiej Fotografii”. To przedsięwzięcie jest realizowane w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Lublin w kategorii upowszechniania kultury jakie otrzymał fotografik i muzyk – Michał Patroń, autor publikowanego na łamach LAJF-a znakomitego fotoreportażu o ludwisarzach z Przemyśla.

 

Projekt poprzez organizowanie autorskich wystaw fotograficznych, prezentowanych w różnych przestrzeniach miejskich ma za zadanie promować i stymulować do działania lubelskie środowisko fotograficzne. Dziś pierwsza odsłona projektu. “Mobilna Galeria Lubelskiej Fotografii”ogłasza konkurs. Zapraszamy wszystkich lubelskich fotografów do nadsyłania propozycji na indywidualne wystawy fotograficzne.
Co trzeba zrobić:
1. Wyślij na adres mobilna.galeria@gmail.com swoją propozycję ekspozycji, tj. zwartą serię do 20. zdjęć (w rozdzielczości maksymalnie 1024 piksele dłuższy bok) wraz z opisem i notką “o autorze”. Tematyka serii dowolna.
2. Jeśli posiadasz konto Facebook polub stronę Mobilnej Galerii Lubelskiej Fotografii https://www.facebook.com/mobilna.galeria – jeśli nie posiadasz, możesz przejść od razu do punktu 3.
3. Czekaj na ogłoszenie wyników.
By wziąć udział w konkursie nie trzeba być zawodowym fotografem – wystarczy zaproponować ciekawe, oryginalne fotografie i niebanalne spojrzenie na świat.
Do wygrania kilka wystaw, więc każdy ma duże szanse. Uprzedzając pytanie “do kiedy” – konkurs trochę potrwa, bo projekt Mobilnej Galerii dopiero rusza.
Termin zakończenia konkursu zostanie ogłoszony na stronie https://www.facebook.com/mobilna.galeria

Komenatrze zostały zablokowane