fbpx

Piekno wcielone

28 lutego 2014
Komentarze wyłączone
594 Wyświetleń

05 surrealizmWarsztaty Fotograficzne w Kazimierzu Dolnym – 8 marca 2014!

Serdecznie zapraszamy na warsztaty fotograficzne “Piękno wcielone”, które poprowadzi Kamil Stępień (facebook.com/stemofotografia). Współorganizatorem jest KOKPiT. Warsztaty skierowane są do zaawansowanych fotoamatorów, którzy posiadają już wiedzę na temat portretowania i pracy z lustrzanką cyfrową.
Wiedza przekazana podczas szkolenia pomoże Ci w jaki sposób portretować kobiety, pokazywać subtelność i piękno. Już 8 marca, w ten szczególny, kobiecy dzień, poznasz tajniki pracy ze światłem studyjnym, modyfikatorami światła, budowaniem klimatu zdjęć, kontaktu i pracy z modelką. Będziesz mógł przeprowadzić mini sesję fotograficzną. Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Wybrani uczestnicy o przyjęciu na warsztaty zostaną poinformowani mailowo.Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach fotografii portretowej “Piękno wcielone” prześlij swoje zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko,telefon kontaktowy, trzy najlepsze zdjęcia portretowe Twojego autorstwa, nazwę i model aparatu na którym pracujesz.

Program warsztatów:

część I część teoretyczna (wykładowa)

10.00 – 10.45: Tajemnice fotografii portretowej – pokaz prac autorskich

 część II warsztatowa (praktyczna)

11.00 – 13.00: warsztaty fotograficzne grupa I
14.00 – 16.00: warsztaty fotograficzne grupa II

Niepowtarzalny, fotograficzny Dzień Kobiet w Kazimierzu Dolnym – 8 marca 2014! Czy chcesz wziąć udział w wyjątkowej sesji fotograficznej, przeżyć niezapomnianą przygodę i mieć pamiątkę na całe życie? Jeśli tak – niebawem stanie się to możliwe… 8 marca 2014 r. odbędą się w Kazimierzu Dolnym warsztaty fotografii portretowej “Piękno wcielone”, prowadzone przez Kamila Stępnia(facebook.com/stemofotografia).

Poszukujemy modelek w każdym wieku.Do odważnych świat należy!
Wyślij swoje zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, telefon kontaktowy na adres mailowy: stemo.foto@gmail.com
Nie czekaj. Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

 

Foto Maks Skrzeczkowski

 

Komenatrze zostały zablokowane