fbpx

Pół na pół

28 września 2015
Komentarze wyłączone
869 Wyświetleń

pol na polSpektakl „Pół na pół” to rozrywka na wysokim poziomie, obcowanie z aktorstwem najwyższej próby i świetnie zarysowanymi postaciami. Dramat w komediowym przebraniu, czarny humor i gorzki – ale bardzo głośny – śmiech. Nad popisową realizacją sztuki czuwały trzy wielkie nazwiska polskiej sceny teatralnej i filmowej: Piotr Polk i Piotr Szwedes – grający dwóch, starających się o spadek po wciąż żyjącej matce, braci oraz Wojciech Malajkat – tym razem w roli reżysera. Panowie nie zawiedli, bo spektakl okazał się być błyskotliwą, opartą na niezwykle dopracowanych dialogach, pełną czarnego humoru farsą, zmuszającą publiczność do szczerego śmiechu. Narastające napięcie, nieoczekiwane zwroty akcji i dreszczyk emocji towarzyszące oglądającej spektakl widowni sytuują „Pół na pół”, jak piszą organizatorzy, w świecie Alfreda Hitchcocka. I nie jest to porównanie przesadzone.

Lubelska Premiera Spektaklu Pół na Pół odbędzie się 03.10 2015 o godz. 20.00 w CENTRUM KONGRESOWYM UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO w Lublinie przy ul. Akademickiej 15.

Bilety do nabycia pod nr. tel. 731914712  oraz KupBilecik.pl  i w sklepie Kulturomaniak  CH E.Leclerc ul.Tomasza Zana 19. Chełmska Premiera Spektaklu odbędzie się 09.10.2015  o godz. 19.00 w CHEŁMSKIM DOMU KULTURY, ul.Plac Tysiąclecia 1, Sprzedaż biletów w kasie CKF Zorza ul. Strażacka2  i w kasie CHDK, ul. Plac Tysiąclecia 1

tel.82 5630081, www.chdk.chelm.pl lub www.chelm.pl 

Komenatrze zostały zablokowane