fbpx

Restaurant Week Polska po raz pierwszy w Lublinie!

29 marca 2016
Komentarze wyłączone
941 Wyświetleń

IMG_6085

Festiwal Najlepszych Restauracji jest organizowany już od kilku lat w różnych polskich miastach. W tym czasie stał się jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej lubianych, polskich wydarzeń kulinarnych. Przy okazji szóstej jego edycji, do grona organizatorów dołączyli również restauratorzy z Lublina. W dniach 1 do 10 kwietnia zapraszamy do najlepszych lubelskich restauracji na niezwykłe spotkanie z wyjątkową kuchnią. Mamy przyjemność patronować wydarzeniu, a cieszymy się tym bardziej, że w znakomitym gronie wybranych lubelskich restauracji znajduje się wiele tych, które osobiście możemy polecić i które często goszczą na naszych łamach. Tematem przewodnim Festiwalu Najlepszych Restauracji jest hasło “Kwitnąca scena restauracyjna”, pod którym kryje się zdumiewający rozkwit polskiej gastronomii ostatnich lat – mnogość nowych i zaskakujących pomysłów kulinarnych, wielki powrót świeżych i lokalnych składników, a także odwaga Restauratorów i Szefów Kuchni. Przede wszystkim jednak oznacza ono liczną grupę nowych Gości, którzy zdecydowali się na odwiedziny w lubelskich Restauracjach a tym samym wspieranie lokalnej, jak również polskiej sceny restauracyjnej. Mieszkańcy Lublina będą mieli okazję spróbowania składającej się z trzech dań propozycji kulinarnej (przystawka, danie główne, deser) w festiwalowej cenie 39 zł, czyli znacznie poniżej codziennej ceny tego typu menu. Warto wiedzieć, że szefowie kuchni będą zaskakiwać również propozycjami, które jeszcze nie pojawiały się w dotychczasowym menu ich restauracji.

Lublin Restaurant Week zagości w: Valentino. Chleb i Wino, Hotel i Restauracja Piano, Arte del gusto, Winestone Lublin – Hotel Mercure, Orient Express, IBB Grand Hotel Lublinianka – Restauracja BelEtage, Kardamon Restaurant, Le Monde, Hotel Europa, Atrium – Ristorante Pizzeria, Od Kuchni, Restauracja Toskania Lublin, INSOMNIA pub & restaurant, Hotel Luxor – Lublin.

Warunkiem uczestnictwa w Restaurant Week Polska jest dokonanie rezerwacji onlline. Więcej informacji na:  http://bit.ly/RW_Lublin

Czytelników zachęcamy do śledzenia naszego profilu FB, będziemy stale informować o wydarzeniu, dzielić się własnymi odczuciami, a także przewidujemy bardzo atrakcyjny konkurs.

1

Komenatrze zostały zablokowane