fbpx

Student – absolwent – dziennikarz w @kcji

10 maja 2017
Komentarze wyłączone
1 152 Wyświetleń

IDiKS_banerJak odnieść sukces w sieci? Jak poradzić sobie w mediach i reklamie? Jak przygotować się do pracy w tej branży? Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na VI STUDENCKIE SPOTKANIA KOMUNIKACJI, tym razem poświęcone komunikacji w sieci, oraz na spotkanie z absolwentami kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna – dziś pracownikami znanych redakcji i agencji reklamowych. Już 11 maja (czwartek) od godz. 10.00 w sali 114 Centrum Transferu Wiedzy KUL odbędą się prezentacje studenckie poświęcone m.in. blogom modowym, kreowaniu wizerunku na FB czy relacjom z bliskimi podtrzymywanym dzięki komunikatorom internetowym. Następnie wyniki badań skonfrontowane zostaną z doświadczeniem tych, którzy na co dzień publikują w sieci. Gośćmi będą dziennikarze Wirtualnej Polski i „Przeglądu Sportowego”, blogerka Miss Ferreira czy twórca portalu informacyjnego wydarzysie.pl.

Z kolei 12 maja (piątek) na Kampusie Wschodnim (Droga Męczenników Majdanka 70) w towarzystwie absolwentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej będziemy sprawdzać, jakie kompetencje medialne są dziś cenione na rynku pracy i jakie umiejętności dziennikarskie pozwalają utrzymać się w tej branży.

Dwudniowe wydarzenie organizowane jest przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL, Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa oraz grupę absolwentów pierwszego rocznika IDiKS (studiującą w latach 2007-2012).

Szczegółowe informacje: idiks.org oraz fb.bom/idiksorg
Program: http://www.kul.pl//files/075/plakaty/vi_dzienkomunikacji.jpg

 

Komenatrze zostały zablokowane