fbpx

Wygraj bilety do Multikina

8 stycznia 2015
Komentarze wyłączone
705 Wyświetleń

Na dobry początek nowego roku mamy dla Państwa  podwójne wejściówki na dowolny seans do Multikina w Galerii Olimp. Opcja bardzo ciekawa bo filmowo aktualnie dzieje się sporo. Oto kilka naszych propozycji:

dzikie-historie-plakat-b1-e14099051039821463575411125405595Dzikie historie – najnowsza produkcja Pedro Almodovara, to absolutnie szalona komedia, której bohaterami jest sześć osób na skraju załamania nerwowego, mówiących światu „dość!”. Modelka, kierowca, kelnerka, milioner, specjalista od materiałów wybuchowych i panna młoda – każda z tych osób pochodzi z zupełnie innego świata i pozornie nic ich ze sobą nie łączy. Jednak wszyscy będą musieli zmierzyć się ze stresującą sytuacją, jedną z tych, które każdy z nas przeżywa każdego dnia: gadatliwy pasażer na miejscu obok, niespodziewane spotkanie z kochanką męża, bezduszny urzędnik, kolejne spóźnienie do domu z pracy, pirat drogowy… W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, tych sześcioro postanawia przechytrzyć system i walczyć o siebie! Nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością, a szaleństwem. “Dzikie historie” są jak „Pulp Fiction” wyreżyserowane przez Almodovara w szczytowej formie.

Whiplash_posterWhiplash – to zdobywca Grand Prix 3.0 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego – Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (J.K. Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz pokazujący ludzką determinację w dążeniu do ideału. Wspaniałe kreacje aktorskie.

exodusExodus. Bogowie i królowie – Ridley Scott, legendarny twórca ”Gladiatora”, ”Królestwa niebieskiego”, ”Łowcy androidów” i ”Prometeusza”, przedstawia spektakularną, zrealizowaną z niezwykłym nawet jak na współczesne kino rozmachem, opowieść o losach biblijnego Mojżesza, plagach egipskich, rozstąpieniu się Morza Czerwonego i Dziesięciorgu Przykazaniach. W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Christian Bale (”Mroczny rycerz”, ”American Hustle”) w roli Mojżesza, Joel Edgerton (”Wielki Gatsby”, ”Wróg numer 1”), John Turturro (”Transformers 3”, ”Big Lebowski”), nagrodzony Oscarem Ben Kingsley (”Wyspa tajemnic”, ”Książę Persji: Piaski czasu”) i nominowana do Oscara Sigourney Weaver (”Avatar”, seria ”Obcy”). 

 

Aby wygrać bilety należy wysłać zgłoszenie, w którym prosimy o napisanie kilku słów o swoim ulubionym aktorze z uzasadnieniem wyboru. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Zgłoszenia wysyłamy na adres: redakcja@lajf.info . Bilety są ważne od 10.01 i obowiązują przez kolejnych 30 dni, na dowolne seanse od poniedziałku do piątku.

Komenatrze zostały zablokowane