fbpx

XIV edycja Spotkań Teatralnych Zwierciadła 2017

24 lutego 2017
Komentarze wyłączone
809 Wyświetleń

PlakatWielkimi krokami zbliża się XIV edycja Spotkań Teatralnych Zwierciadła 2017. W dniach 8-10 marca II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Hetmana Zamoyskiego zamieni się w wielką scenę teatralną. Zwierciadła są festiwalem kierowanym głównie do młodzieży licealnej, na który składają się spektakle, warsztaty m.in. ruchu scenicznego i gry aktorskiej, koncerty, spotkania z zaproszonymi gośćmi. Zwierciadła organizowane są przez licealistów, którym przyświeca hasło „przez młodych dla młodych”, co wpływa na wyjątkowy charakter wydarzenia.  Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą: Przemysław Stippa – aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej oraz Grupa Filmowa Darwin – najbardziej profesjonalny kanał na polskiej scenie YouTube.

Już niebawem Lublinianie będą mieli okazję zobaczyć paradę zwierciadlaną, która wprowadzi mieszkańców w niepowtarzalną atmosferę całego wydarzenia. Odbędzie się ona 3 marca, o godzinie 16 na placu przed Centrum Kultury (plac Kaczyńskiego). Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy  do odwiedzenia ​naszej oficjalnej strony http://zwierciadla.lublin.pl oraz ​naszego oficjalnego fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/Zwierciadla.Lublin

Komenatrze zostały zablokowane