fbpx

Apel Biłgorajskiego sztabu WOŚP: Przekaż przedmioty na licytację

4 grudnia 2020
530 Wyświetleń

Wielu z nas w ciągu ostatnich miesięcy przeżyło trudne chwile z wiązane z troską o życie bądź zdrowie swoich bliskich. Wielu z nas w tym czasie mogło także liczyć na pomoc, solidarność i wsparcie innych. Dobro, które otrzymaliśmy od innych przekażmy dalej.

Tym bardziej, że zbliża się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pokażmy chorym, że nie są sami i mimo niełatwej sytuacji, mogą na nas liczyć.

Pomagać możemy na różne sposoby, jednak tym razem zachęcam Państwa do przekazywania przedmiotów do licytacji podczas 29 Finału. Na licytację można wystawić praktycznie wszystko: oryginalne i cenne przedmioty, zabawki, rękodzieło, sztukę, najróżniejsze kolekcje, vouchery na usługi czy bony na zakupy do sklepu.

Chcesz wesprzeć WOŚP, zapraszam do kontaktu ze sztabem mieszczącym się w Biłgorajskim Centrum Kultury: 84 686 04 15 wew. 228 lub 230

29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a jego hasło to „Finał z głową”. Oznacza to, że tym razem zebrane środki będą przekazywane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Źródło: Biłgorajski sztab WOŚP

Zostaw komentarz