fbpx

Balonove Love, czyli Walentynki w VIVO! Lublin

9 lutego 2021
590 Wyświetleń

Przed nami jeden z najpiękniejszych dni w roku, czyli długo wyczekiwane przez wszystkich Walentynki. Z tej okazji, w dniach 12-13 lutego, VIVO! Lublin zaprasza wszystkie zakochane pary do wzięcia udziału w wyjątkowej akcji prosprzedażowej „Balonove Love”. Aby zdobyć atrakcyjne nagrody, należy zrobić zakupy za min. 150 zł, okazać paragony w Punkcie Konkursowym i wybrać jeden z balonów oznaczonych symbolami, zależnymi od rodzaju upominku. Do wygrania są karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz pralinki z logo VIVO!.

Nie lada gratka czekać będzie w VIVO! Lublin na wszystkich zakochanych. Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Walentynek centrum handlowe przygotowało akcję typu buy&Get „Balonove Love”. Klienci, którzy w dniach 12-13 lutego zrobią zakupy na kwotę min. 150 zł i okażą dowód zakupu w Punkcie Konkursowym (maksymalnie na dwóch paragonach), będą mieli okazję zdobyć atrakcyjne nagrody, a wśród nich karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz słodkie pralinki obrandowane logo VIVO!. Wystarczy wybrać jeden z balonów, znajdujących się na specjalnie przygotowanej konstrukcji. Każdy z nich oznaczony jest konkretnym symbolem, przypisanym do poszczególnych nagród.

Punkt Konkursowy, zlokalizowany na poziomie 0, czynny będzie w godz. 11.00-19.00. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na: www.vivo-lublin.pl.

To nie koniec atrakcji, jakie centrum handlowe przygotowało w najbliższym czasie!

W czwartek, 11 lutego, wypada ulubiony dzień wszystkich łasuchów – Tłusty Czwartek. Klienci, którzy odwiedzą VIVO! Lublin w godz. 12.00-18.00, otrzymają przepyszną, słodką niespodziankę w postaci pączka z nadzieniem różanym.

Serdecznie zapraszamy!

/tekst zewnętrzny/

Zostaw komentarz