fbpx

Bierzemy dźwięk na warsztat! | Warsztat Medialabowy

16 września 2021
430 Wyświetleń

W ramach Warsztatu Medialabowego Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na wydarzenia poświęcone dźwiękowi. W programie znajdą się warsztaty, spacery dźwiękowe oraz spotkanie literackie. Inicjowana jest też nowa grupa wolontariuszy medialnych, którzy będą tworzyć reportaże dźwiękowe z wydarzeń instytucji.

Jednym z warsztatów jest reportaż dźwiękowy z Agnieszką Obszańską, doświadczoną reporterką i dziennikarką związaną obecnie z Radiem 357. Warsztaty są dla osób, które chciałyby tworzyć nową grupę wolontariuszy medialnych Warsztatów Kultury i realizować dźwiękowe opowieści z różnych wydarzeń i systematycznie się w tym zakresie szkolić, to zapraszamy na pierwsze warsztaty tego typu, pod okiem (i uchem) Agnieszki Obszańskiej.

Udział mogą wziąć pierwszej kolejności licealiści i studenci zainteresowani dziennikarstwem i mediami. Warsztaty odbędą się w terminie czwartek 30.09 – sobota 2.10 (warsztaty trwają 3 dni) w Warsztatach Kultury w Lublinie, Grodzka 5a – sala medialabowa. Obowiązują zapisy przez formularz.

(ann)

foto Warsztaty Kultury w Lublinie

Zostaw komentarz