fbpx

Emocje mają moc!- wykład online dla rodziców

2 września 2020
623 Wyświetleń

Wykład online “Emocje mają ogromną moc!” to spotkanie dla rodziców, edukatorów i pedagogów, podczas którego będzie można nauczyć się jak rozpoznawać i wyrażać emocje tak, aby wzbogacały życie.

Wykład online odbędzie się w środę 9 września w czasie 19:00 – 20:15

„Wszyscy ludzie, niezależnie od wieku przeżywają te same emocje(…) Są one zarówno u dzieci, jak i dorosłych zdrowym i niezbędnym sygnałem pomagającym w rozpoznawaniu swoich potrzeb. Komunikują w sposób szybki i automatyczny, co się dzieje z daną osobą wewnątrz jej organizmu i w relacji ze środowiskiem”.Agnieszka Stein

Podczas spotkania skupimy się na roli emocji w życiu rodzica i dziecka.Odpowiemy na pytania:

  • Dlaczego emocje są nam potrzebne?
  • O czym one nas informują?
  • Jak można dzięki akceptacji emocji zbliżyć się do swojego dziecka

Prowadząca: Karolina Chomik – pedagog, trener. Wspiera dorosłych i dzieci w budowaniu relacji opartych na szacunku i empatii. Na co dzień inspiruje innych do autentycznego życia i podejmuje odważne kroki ku spersonalizowanej i empatycznej edukacji.

Udział bezpłatny. Wykład online na fanpagu Fundacji Inside Out.Zapis ze spotkania będzie dostępny później w zakładce Filmy na fanpagu Fundacji Inside Out.Wydarzenia tłumaczone na Polski Język Migowy.

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach projektu Dzielnice Kultury.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/700320527494637/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22create_dialog%22%7D]%7D

Zostaw komentarz