fbpx

Era SnapBooka

21 września 2016
Komentarze wyłączone
832 Wyświetleń

snPół roku temu na łamach LAJFa ukazał się reportaż o założycielach SnapBooka. Adrian Skiba i Patryk Mucha, obaj pochodzący ze Świdnika, pomimo młodego wieku, wykazali się wtedy wręcz wizjonerskim podejściem do budowania własnej firmy. Obserwując potrzeby społeczeństwa, żyjącego pod presją czasu, jednakże wciąż ceniącego wartość wspomnień, umożliwili szybkie wywoływanie zdjęć wprost z telefonu, dzięki aplikacji mobilnej SnapBook, w  poręcznej formie albumowej, z dostawą prosto do domu. I co ważne, w przystępnej cenie. Sprawdziliśmy jak rozwija się firma SnapBook i z przyjemnością informujemy, ze zamówień ciągle przybywa, a oferta jest coraz większa. Co wcale nas nie dziwi, gdyż o ile sztuka fotografii ciągle się zmienia, to niezmienne pozostają emocje, które towarzyszą oglądaniu ważnych dla nas zdjęć. – W tej chwili nasze produkty wysłaliśmy już do ponad 50 krajów, duża ilość klientów pochodzi z tak egzotycznych krajów jak: Indie, Emiraty Arabskie, Singapur czy Australia. Najwięcej produktów wysyłamy jednak do USA, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. Obecnie mamy 35 tysięcy pobrań Aplikacji w Google Play oraz AppStore i ta liczba ciągle rośnie.-  mówi Adrian Skiba, twórca aplikacji.

14388827_662223703934346_804997959_nZałożyciele właśnie uruchomili nową stronę internetową SnapBooka, przejrzystą i intuicyjną, dzięki której składanie zamówienia jest jeszcze prostsze. – Obecnie ruszamy z naszą nową stroną internetową: www.snapbook.pl, w której rozszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty m.in. o kolorowe magnesy czy klasyczne zdjęcia 10×15. Sama strona jest rewolucyjna, wprowadziliśmy wiele autorskich patentów, dzięki którym wywoływanie zdjęć staje się niezwykle łatwe – dodaje Patryk Mucha, drugi z twórców.

Ale to nie koniec ich planów. Oprócz ambicji biznesowych wciąż na uwadze mają promowanie Lubelszczyzny. – Bezsprzecznie, chcemy być największą aplikacją mobilną do wywoływania zdjęć. Dodatkowo chcemy stale poszerzać naszą ofertę oraz promować nową stronę www. Mamy nadzieję, że SnapBook stanie się start- upem, który będzie wizytówką naszego regionu. – mówi Paweł Socha, współpracownik.

Aby pokazać naszym czytelnikom jak bardzo ciekawy i wygodny jest to pomysł, wspólnie przygotowaliśmy konkurs. Warunkiem uczestnictwa jest  dodanie w komentarzu  pod postem na Facebooku ulubionego zdjęcia z wakacji. Zdjęcia wraz z opisami możecie przesyłać również na adres: redakcja@lajf.info.  Najciekawsze nagrodzimy voucherami na albumy i zniżką. Konkurs potrwa do końca września. Nagrodą główną jest SnapBook Grande, czyli Wielki album na wielkie wspomnienia. Album obejmuje 50 lub 100 rozciągniętych na całą stronę zdjęć.

Zapraszamy do udziału!

14389044_662223583934358_662043005_n

Komenatrze zostały zablokowane