fbpx

Fabryka Pizzy – atmosfera i smak

7 stycznia 2016
Komentarze wyłączone
1 166 Wyświetleń

DSC_5255Chodzimy na obiad, lunch, kolację? Idziemy sami, z przyjaciółmi czy znajomymi z pracy? Ale dokąd się wybrać? Wiadomo, tam gdzie w pierwszej kolejności jest pyszne jedzenie! Tylko czy to wystarczy? Czy oprócz doskonałych smaków nie szukamy jeszcze czegoś więcej? Przecież chcemy spotykać się w miejscach, które są dla nas przyjazne, w których czujemy się komfortowo, które sprawiają, że smaki nabierają nowego wymiaru.

Ciekawie zaprojektowane, komfortowe wnętrza uwzględniające potrzeby swoich gości są dziś bardzo cenione i licznie odwiedzane. I to jeden z powodów, dla którego w restauracji Fabryka Pizzy w Lublinie postanowiono przeprowadzić metamorfozę. – Długo myśleliśmy nad tym, co Państwu zaproponować, co spotka się z wysokimi oczekiwaniami mieszkańców Lublina, co będzie mogło nas wyróżnić na tle tak dużej konkurencji. Często mieliśmy już wypracowane rozwiązania i często na samym końcu je zmienialiśmy, często dochodziło pomiędzy nami do wymiany zdań, sporów niejednokrotnie, i tu zdradzimy może trochę tajemnicy, ale sytuacja taka miała miejsce prawie do samego zakończenia prac. Bardzo dokładnie zaprojektowaliśmy każdą strefę naszej restauracji, postawiliśmy na ciekawe nowoczesne oświetlenie z dodatkiem tak modnego teraz vintage. Powstała ściana z oryginalnej, starej cegły z klasycznym neonem nawiązującym do lat 60. Pojawiły się zaprojektowane specjalnie dla nas loftowe lampy z rur z klasycznymi żarówkami „Edisona”. Postawiliśmy na styl minimalistyczny z niewielką ilością wzorów, jedynym akcentem są hiszpańskie betonowe płytki na barze. Wszystkie blaty stolików wykonaliśmy z surowego drewna – opowiada Jakub Janiszewski, jeden z właścicieli restauracji, oprowadzając nas po wnętrzach. A jeśli Fabryka Pizzy, to oczywiście również kameralny plac zabaw dla najmłodszej klienteli. Komponuje się z całością lokalu i jest wykonany z eco materiałów. Zwraca uwagę dzieci płotem o nieregularnych kształtach, który wcale nie wygląda jak płot, domem, który nie przypomina domu, i dwoma kotami, które trochę są kotami, a trochę nie, i które wszystkiego pilnują.

Filozofia restauracji Fabryka Pizzy wydaje się bardzo prosta – dać gościom to, co najlepsze, każdego dnia starając się bardziej. Doskonale jest to wyczuwalne w doborze najlepszych włoskich składników, dopracowywaniu każdego dania, w starannym wypieczeniu każdej pizzy. Właściciele restauracji z uwagą śledzą trendy kulinarne i wprowadzają interesujące smaki w daniach sezonowych. Nie boją się oryginalnych połączeń – była już śliwka wędzona na pizzy, były kasztany, a już niedługo będzie można spróbować kolejnych nowych smaków, o czym będzie informować znajdująca się w restauracji Tablica Dań Sezonowych oraz fanpage Fabryka Pizzy Lublin.

Znajdująca się w centrum Lublina Fabryka Pizzy z pięknym widokiem na zabytkową zabudowę miasta to nie tylko restauracja. Jej marka co roku jest widoczna podczas akcji „Stół Pajacyka” oraz „Szlachetna Paczka”. Fabryka Pizzy sponsoruje i mocno kibicuje grupie zapalonych amatorskich piłkarzy z drużyny „716 Fabryka Pizzy”, która z roku na rok pnie się w tabelach i osiąga kolejne sukcesy sportowe. Dodatkowo są tu organizowane dla szkół i przedszkoli warsztaty kulinarne, podczas których dzieci mogą własnoręcznie przygotować pizzę i poznać tajniki tradycyjnej włoskiej kuchni. – Zmieniliśmy się i cały czas się zmieniamy dla Was, bo wiemy, że nic nie trwa wiecznie, a to, co nas najbardziej cieszy, to zadowolone twarze naszych gości – podsumowują nasze spotkanie właściciele restauracji.

Fabryka Pizzy znajduje się przy placu Wolności 2 w Lublinie na parterze Pałacu Parysów. Restauracja realizuje zamówienia telefoniczne: 81 442 35 50 lub poprzez  www.fabrykapizzy.pl

foto Marcin Pietrusza

Dzięki aplikacji Wirtualny Spacer można zapoznać się z wystrojem lokalu, dokonać wyboru stolika i jego rezerwacji. Wystarczy wejść na stronę www.google.pl/maps, wpisać Fabryka Pizzy Lublin i kliknąć: Zobacz Wnętrze.

Komenatrze zostały zablokowane