fbpx

III Konferencja z cyklu Media- Marketing- Marka pt. ”Nowoczesne Trendy Marketingowe”

21 czerwca 2017
2 509 Wyświetleń

30 czerwca br. w Ecotech Complex w Lublinie, Lubelski Klub Biznesu organizuje III Konferencję z cyklu Media- Marketing- Marka pt. ”Nowoczesne Trendy Marketingowe”. Poprzednie edycje zyskały ogromne zainteresowanie uczestników, przyjeżdżających do nas nawet z ościennych województw.

 Konferencja adresowana jest do wszystkich, którym zależy na rozwoju własnych przedsiębiorstw, budowaniu marek, wzroście sprzedaży produktów i usług. Powiedzenie “wyróżnij się lub zgiń” nie tylko jest wciąż aktualne, ale z roku na rok coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Rynek ulega dynamicznym przemianom, a biznes musi za nimi nadążać. Wspomaga go w tym marketing, dziedzina zarządzania, której zadaniem jest optymalne wykorzystywanie możliwości, jakie stwarza rozwój technologii informacyjnych. Żyjemy w czasach komunikacji totalnej, w których wygra ten, kto w porę skorzysta z najbardziej efektywnych sposobów dotarcia do potencjalnego odbiorcy. 

Co robić? Od czego zacząć? Na te pytania odpowiedzą zaproszeni na Konferencję eksperci.  Dowiemy się od nich między innymi:

●       Jak tworzyć dobrą strategię content marketingową.

●       Co to są kreatywne formy reklamy.

●       Jak zapewnić dobrą dystrybucję treści (social media, native advertising) i spójną obecność marketingową w wielu mediach (omnichannel).

●       Jak zainteresować kupujących swoim produktem na Facebooku i jak generować ruch na stronie z portali społecznościowych?

Walka o klienta trwa. Budowanie marki przez firmę nie może być już ukierunkowane bezpośrednio na sprzedaż. Wygrywają marki emocjonalne i tylko te, które mają pozytywne konotacje. Coraz bardziej zyskuje na znaczeniu zaangażowanie społeczne firm i marek.

 Czy znamy aktualne trendy marketingowe? Czy i jak zmieniamy stosowane przez nas narzędzia promocyjne, aby zbliżyć się do klienta, poprawić z nim komunikację, a w konsekwencji zwiększyć sprzedaż?

 Podczas  Konferencji podjęty zostani8e temat budowania siły marki. Bez mocnej marki coraz trudniej realizować cele sprzedażowe. Konieczność kreowania marki posiadającej jasno zdefiniowaną strategię staje się jednym z głównych wyzwań dla większości MŚP. Do niedawna  udawało się zarządzanie marką poprzez tzw. model taktyczny – dominowały krótkoterminowe plany reklamy, a często odbywała się ona bez żadnego planu i pomysłu kreatywnego. Taki model nie ma przed sobą przyszłości. Nadchodzi czas świadomego, długofalowego marketingu.

 Aby właściwie promować swoje produkty i usługi musimy jak najlepiej znać potrzeby ich nabywców. Jacy oni są, jaką wiedzą o nich dysponujemy?Od gości Konferencji dowiemy się m.in., że nasi klienci są coraz bardziej mobilni, niecierpliwi i wymagający, a z drugiej strony oczekują indywidualnego, ludzkiego traktowania (nurt H2H – Human to Human). Eksperci przekonają nas też co do tego, że to konsumenci coraz częściej kreują nowe trendy i mody, a biznes musi za nimi nadążać.

 A jak zmienia się przekaz marketingowy od strony technicznej? Doświadczamy tego na co dzień sami:  wiadomości odbieramy głównie na urządzeniach mobilnych, wszystkie informacje chcemy otrzymywać jak najszybciej, a najbardziej przyciągają naszą uwagę obrazy i video. Tak samo musimy docierać do naszych klientów. Aby to wszystko robić musimy pogłębiać wiedzę z zakresu marketingu. Temu właśnie służy zbliżająca się Konferencja i liczymy, że się na niej spotkamy.

 Więcej informacji znajdziecie na stronie www.lkb.lublin.pl a także na Facebooku : https://www.facebook.com/LubelskiKlubBiznesu oraz na stronie wydarzenia.

Liczba komentarzy: 1

Zostaw komentarz