fbpx

JA JESTEM. Koncert z okazji jubileuszu 100-lecia KUL

21 lutego 2018
1 403 Wyświetleń
Anna Dymna, Małgorzata Kożuchowska, Jerzy Trela, Stanisław Soyka, Adam Woronowicz, Wojciech Malajkat, Miłogost Reczek i inni – to artyści, którzy wystapią podczas wyjatkowego koncertu z okazji jubileuszu 100-lecia KUL  Wydarzenie zatytułowane JA JESTEM będzie miało miejsce w poniedziałek 26 lutego 2018 r. o godz. 19.00 w sali operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Podczas koncertu usłyszymy fragmenty Pisma Świętego w interpretacji czołowych polskich aktorów, którym towarzyszyć będzie muzyka symfoniczna oraz specjalne realizacje dźwiękowe i audiowizualne. Artystom towarzyszyć będą Orkiestra Trybunału Koronnego i Chór KUL.

Koncert został “zbudowany” na wybranych fragmentach słuchowiska BIBLIA AUDIO, przedsięwzięcia wyjątkowego w skali światowej, bo pierwszego nagrania całego Pisma Świętego w języku polskim w formie audiobooka. Efektem tej pracy jest trwające 113 godzin profesjonalne słuchowisko z dźwiękami tła i własną muzyką, w przygotowaniu którego wzięło udział wielu wybitnych i znanych polskich artystów oraz setki amatorówwolontariuszy. W sumie w projekcie nagrano 480 głosów. Nagrania dźwiękowe realizowano w różnych miejscach, między innymi na KUL, który był partnerem projektu i w Izraelu. Fani BIBLII AUDIO odsłuchali ponad 20.000.000 minut na YouTube. Poniedziałkowy koncert jest także uroczystym zwieńczeniem tej trwającej trzy lata pracy nad projektem. Reżyserem koncertu jest aktor i reżyser oraz pomysłodawca projektu BIBLIA AUDIO Krzysztof Czeczot, którego także zobaczymy na scenie.

Bilety na koncert w cenach: 40, 60, 80 i 120 zł można nabyć w kasie CSK oraz w sprzedaży internetowej na portalu eventim.pl – to dwie rożne pule biletów, by wybrać dla siebie najlepszy, należy sprawdzać w obu miejscach.

http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=2124617%2410541222&xtmc=ja_jestem&xtnp=1&xtcr=1

Szczegółowe informacje na temat projektu BIBILA AUDIO można znaleźć na stronie: http://bibliaaudio.pl/

Partnerem koncertu są Województwo Lubelskie i Miasto Lublin.

Zostaw komentarz