fbpx

„Kino bawi, uczy i wychowuje”

4 sierpnia 2021
505 Wyświetleń

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowało wakacyjne spotkania filmowe w ramach projektu „Kino uczy, bawi i wychowuje”. W repertuarze najnowsze filmy i animacje. Każde spotkanie to pokaz specjalnie dobranego filmu oraz krótka prelekcja psychologa, wprowadzająca uczestników w tematy podejmowane w filmie i rozwijająca kompetencje społeczno-emocjonalne widzów.

W projekcie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) wraz z opiekunami, zamieszkujące lub uczące się na terenie miasta Zamościa. Bilety na seans są sfinansowane ze środków otrzymanych z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

Najbliższe spotkania odbędą się 12 sierpnia 2021. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym (I-III klasa, szkoła podstawowa) o godz. 10:45 będą mogły obejrzeć animowaną komedię “Kraina Smoków” o szalonych przygodach trójki niezwykłych przyjaciół: smoka, chłopca i leśnego skrzata. Natomiast starszy dzieciom (klasy IV-VIII, szkoła podstawowa) o godz. 10:30. zaprezentowana zostanie nowa produkcja Disneya “Wyprawa do dżungli”. To inspirowana słynną atrakcją parku rozrywki Disneyland opowieść o pełnej przygód wyprawie do amazońskiej dżungli charyzmatycznego kapitana Franka Wolffa i nieustraszonej podróżniczki dr Lily Houghton.

Więcej: https://www.stylowy.net/news/943-kino-bawi-uczy-i-wychowuje-nabor-uczestnikow-projektu-.html

(ann)

Zostaw komentarz