fbpx

“Końca świata nie było” z Anitą Demianowicz

13 października 2020
679 Wyświetleń

Filia nr 40 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, ul. Sławin 20, zaprasza 21 października (środa), o godz. 17.30, na spotkanie podróżniczo-literackie Końca świata nie było z Anitą Demianowicz (blog B*Anita) w ramach projektu „Podróże małe i duże czyli wywczas blogerów, vlogerów i autorów książek podróżniczych do biblioteki”.

To opowieść nie tylko o podróży do świątyń Majów, na szczyty aktywnych wulkanów i wiosek zamieszkiwanych przez Garifunów, lecz także o podróży w głąb siebie, w poszukiwaniu celu w życiu, o swojej własnej drodze do szczęścia, a przede wszystkim o odkrywaniu wiary w siebie i swoje możliwości. Wyjazd do Ameryki Środkowej stał się dla autorki początkiem wielkiej podróżniczej przygody.

Anita Demianowicz – na co dzień podróżuje, pisze i fotografuje. Ma za sobą m. in. samotną, pięciomiesięczną podróż do Ameryki Środkowej. Kiedyś znana między innymi z objechania Polski rowerem. Zasłużona dla społeczności podróżujących pań – co roku w Gdańsku organizuje Trampki – Spotkania Podróżujących Kobiet. Stara się pokazać czytelnikom, że samemu też można i da się podróżować. Anita próbuje zainspirować do szukania własnej drogi oraz uwierzenia w swoje możliwości.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie

Szczegóły w bibliotece oraz na stronie:

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie

Zostaw komentarz