fbpx

Koncert online z biłgorajskiego sztabu WOŚP

29 stycznia 2021
543 Wyświetleń

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia, odbędzie się 29 Finał WOŚP. Pomimo utrudnionych warunków spowodowanych pandemią, organizatorzy nie poddają się i grają wspólnie dla Orkiestry. Biłgorajski sztab, mieszczący się w Biłgorajskim Centrum Kultury, zorganizował zbiórkę, przygotował licytacje na allegro oraz koncert online.

W koncercie wystąpią: zespól First In Line, Michalina Lipińska z zespołem, wokaliści: Kuba Nizio, Magda Palinka, Diana Kotuła i instrumentalista – Jacek Marzec oraz przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Biłgoraju.

Start o godz. 18.00! Obejrzeć będzie można koncert, relację z pracy sztabu oraz wywiady z wolontariuszami. Transmisję poprowadzi Biłgorajska Telewizja Kablowa. 29 Finał w Biłgoraju będzie można śledzić na profilach FB: Biłgorajskiej Telewizji Kablowej, Biłgorajskiego Centrum Kultury oraz Miasta Biłgoraj.

A już o godz. 12.00, również 31 stycznia, zapraszamy na FB Biłgorajskiej Telewizji Kablowej. Atrakcją będzie występ dla Orkiestry Młodzieżowego Domu Kultury i Miłośników Tańca BCK.

W tym roku w sztabie BCK zarejestrowanych jest 45 wolontariuszy Poprowadzą zbiórkę na terenie miasta i w miejscowościach naszego powiatu. Zebrane środki będą przekazywane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Źródło: Biłgorajskie Centrum Kultury

Zostaw komentarz