fbpx

Kosmiczna wystawa LEGO® Star Wars™ w VIVO! Lublin

7 lutego 2022
1 039 Wyświetleń

VIVO! Lublin przygotowało nie lada gratkę dla wszystkich fanów uniwersum „Gwiezdnych wojen” i kultowych klocków LEGO®. Już 12 lutego ruszy tu wystawa LEGO® Star Wars™ z postaciami Lorda Vadera i Szturmowca w rolach głównych. Pojawią się także mega figura Mistrza Yody, jeden z największych w historii modeli LEGO® – Sokół Millennium i wiele innych atrakcji. Wydarzeniu będzie towarzyszył tematyczny konkurs na Facebooku. Ekspozycja czynna będzie do 26 lutego.

Filmowy świat George’a Lucasa na wyciągnięcie ręki? W VIVO! Lublin to możliwe! Niebawem zagości tu jedyna w swoim rodzaju kosmiczna wystawa LEGO® Star Wars™. Miłośnicy „Gwiezdnych wojen” i kultowych duńskich klocków zobaczą w centrum handlowym m.in. postacie Lorda Vadera i Szturmowca oraz najsłynniejszy duet droidów, czyli R2-D2 i C-3PO, w skali 1:1 czy mega figurę uwielbianego przez wszystkich Mistrza Yody. Ekspozycję uzupełnią modele pojazdów Microfighters oraz największe w historii LEGO® Star Wars™ modele Gwiezdnego Niszczyciela Imperium i Sokoła Millennium. Dodatkowo, w ramach wydarzenia, w dniach 15-26 lutego, zorganizowany zostanie konkurs na Facebooku. W puli nagród przewidziano zestaw LEGO® i karty podarunkowe o łącznej wartości 2 000 zł.

– Mamy nadzieję, że kosmiczna ekspozycja będzie ciekawą alternatywą dla wszystkich uczniów pozostających w mieście na czas trwania zimowej przerwy szkolnej. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia spędzą u nas magiczny czas – stając oko w oko z Lordem Vaderem czy robiąc pamiątkowe zdjęcia z Mistrzem Yodą i innymi kultowymi postaciami gwiezdnej sagi. Zapraszamy do wspólnej zabawy

mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Wystawa LEGO® Star Warsw VIVO! Lublin będzie dostępna w dniach 12-26 lutego w godzinach otwarcia centrum handlowego. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zostaw komentarz