fbpx

Kryształowa Cegła

15 października 2014
Komentarze wyłączone
831 Wyświetleń

Kamienica, Rynek, LublinTrwa XIV edycja Konkursu „Kryształowa Cegła”- na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy UE.  Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 października 2014 r.

22 października odbędzie się pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego i Kapituły Konkursu na którym ustalone zostaną terminy wyjazdów Kapituły celem wizualnej oceny zgłoszonych obiektów.
W ostatnim tygodniu listopada zostaną wyłonieni Laureaci tegorocznej edycji Konkursu natomiast wręczenie prestiżowych nagród i wyróżnień nastąpi podczas Uroczystej Jubileuszowej Gali w dniu 12 grudnia 2014 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Przypomnijmy, że Konkurs organizowany od 1999 r. jest zdecydowanie największym, najbardziej reprezentatywnym i najszerszym przeglądem inwestycji budowlanych Europy Wschodniej, zarówno nowych, jak i modernizowanych czy rewitalizowanych, spośród których wyłaniane i nagradzane są najlepsze. Z roku na rok rośnie liczba uczestników, którzy nie wahają się
poddać swoje osiągnięcia międzynarodowej próbie i krytyce. Udział w Konkursie jest najlepszą liczącą się referencją. Otrzymane Kryształowe Cegły i Wyróżnienia wystawiają im najwyższe rekomendacje.

Organizatorom Konkursu zależy na promocji najlepszych inwestycji w naszej części kraju i Europy, jak też na premiowaniu najlepszych praktyk w budownictwie uwzględniających ochronę środowiska.

Warto zaznaczyć, że zgodnie z ideą Konkursu nagradzani są – inwestor, projektant i wykonawca.

Partnerami Konkursu są przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, instytucji administracji budowlanej, ochrony środowiska, wyższych uczelni technicznych, branżowych organizacji i stowarzyszeń – z miast i regionów Polski, Białorusi i Ukrainy.

W galerii lista wyróżnionych obiektów:

Komenatrze zostały zablokowane