fbpx
WAŻNE
Biznes Forum & Gala LKB 2022 (19 września, 2022 4:00 pm)
Bluesowe brzmienie w Lublinie (15 września, 2022 8:49 am)
Barwne wejście w inny wymiar (10 września, 2022 1:12 pm)
IKEA Lublin

Kuchenne inspiracje od IKEA przed CSK

16 czerwca 2020
980 Wyświetleń

Na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur pojawił się niebieski kontener IKEA pełen kuchennych inspiracji. To kontynuacja akcji Przystanek Kuchnia, w ramach której w zeszłym roku IKEA odwiedziła aż 12 miast w województwie lubelskim. Idea pozostała ta sama – każdy może skorzystać z darmowego spotkania z ekspertem, który dobierze odpowiednie rozwiązania i pomoże przygotować projekt. Ze względu na aktualną sytuację związaną z zachowaniem bezpieczeństwa, akcja ograniczyła się tylko do Lublina i zmieniła formę – spotkania umawiane są w sklepie IKEA w Lublinie, a nie bezpośrednio w kontenerze.

Kuchnia to serce domu. To miejsce, w którym spędzamy dużo czasu – gromadzimy się przy wspólnym stole, gotujemy, a często przyjmujemy też znajomych. Dlatego, ta przestrzeń powinna być pełna funkcjonalnych rozwiązań, ale także zaaranżowana tak, abyśmy czuli się w niej komfortowo i swobodnie. Podczas spotkań nasi eksperci pomogą opracować projekt idealnej kuchni. – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

W tym roku spotkania z projektantami będą odbywały się bezpośrednio w sklepie IKEA w Lublinie, a nie w kontenerze. Aby skorzystać z konsultacji z projektantem IKEA, trzeba wcześniej umówić się na konkretną godzinę. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej planowaniekuchni.ikea.pl

Ważne, aby na umówione spotkanie przyjść z przygotowanym wcześniej zarysem kuchni i wymiarami pomieszczenia – może to być własnoręczny rysunek zrobiony na kartce, na którym zaznaczone będą drzwi, okna i przykładowe rozmieszczenie mebli lub wstępny projekt stworzonym w planerze IKEA. Dzięki temu projektant będzie mógł dokładnie dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Niebieski kontener, w którym wykorzystano odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA, zostanie na placu przed CSK końca lipca. Ma być to inspiracja i dowód na to, że nawet małe lub niestandardowe przestrzenie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne.

O IKEA Retail

Celem IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne meble w przystępnej cenie. Dbamy o zrównoważony rozwój, realizując strategię People & Planet Positive.

IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. Grupa IKEA w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów, które w roku finansowym 2016 odwiedziło prawie 28 milionów osób.

Zdjęcia: IKEA

Czytaj też: IKEA rusza w Lubelszczyznę

Zostaw komentarz