fbpx
IKEA Lublin

Kuchenne inspiracje od IKEA przed CSK

16 czerwca 2020
1 269 Wyświetleń

Na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur pojawił się niebieski kontener IKEA pełen kuchennych inspiracji. To kontynuacja akcji Przystanek Kuchnia, w ramach której w zeszłym roku IKEA odwiedziła aż 12 miast w województwie lubelskim. Idea pozostała ta sama – każdy może skorzystać z darmowego spotkania z ekspertem, który dobierze odpowiednie rozwiązania i pomoże przygotować projekt. Ze względu na aktualną sytuację związaną z zachowaniem bezpieczeństwa, akcja ograniczyła się tylko do Lublina i zmieniła formę – spotkania umawiane są w sklepie IKEA w Lublinie, a nie bezpośrednio w kontenerze.

Kuchnia to serce domu. To miejsce, w którym spędzamy dużo czasu – gromadzimy się przy wspólnym stole, gotujemy, a często przyjmujemy też znajomych. Dlatego, ta przestrzeń powinna być pełna funkcjonalnych rozwiązań, ale także zaaranżowana tak, abyśmy czuli się w niej komfortowo i swobodnie. Podczas spotkań nasi eksperci pomogą opracować projekt idealnej kuchni. – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

W tym roku spotkania z projektantami będą odbywały się bezpośrednio w sklepie IKEA w Lublinie, a nie w kontenerze. Aby skorzystać z konsultacji z projektantem IKEA, trzeba wcześniej umówić się na konkretną godzinę. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej planowaniekuchni.ikea.pl

Ważne, aby na umówione spotkanie przyjść z przygotowanym wcześniej zarysem kuchni i wymiarami pomieszczenia – może to być własnoręczny rysunek zrobiony na kartce, na którym zaznaczone będą drzwi, okna i przykładowe rozmieszczenie mebli lub wstępny projekt stworzonym w planerze IKEA. Dzięki temu projektant będzie mógł dokładnie dostosować rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

Niebieski kontener, w którym wykorzystano odpowiednio dobrane meble, sprzęt AGD i elementy wyposażenia z IKEA, zostanie na placu przed CSK końca lipca. Ma być to inspiracja i dowód na to, że nawet małe lub niestandardowe przestrzenie można urządzić tak, aby spełniały swoje praktyczne funkcje i były przytulne.

O IKEA Retail

Celem IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne meble w przystępnej cenie. Dbamy o zrównoważony rozwój, realizując strategię People & Planet Positive.

IKEA jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. Grupa IKEA w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów, które w roku finansowym 2016 odwiedziło prawie 28 milionów osób.

Zdjęcia: IKEA

Czytaj też: IKEA rusza w Lubelszczyznę

Zostaw komentarz