fbpx

Lubelskie Kluby Seniora karnawałowo

9 lutego 2018
2 210 Wyświetleń

Kluby Seniora przy Zespole Ośrodków Wsparcia w Lublinie zrzeszają dużą grupę osób w wieku 55 plus. Do dwunastu klubów należy prawie 200 osób a i chętnych do udziału w spotkaniach klubowych ciągle przybywa. Niewiele jest okazji, kiedy uczestnicy mogą się spotkać wszyscy w jednym miejscu. Ale udało się to w tym roku na zabawie karnawałowej. W Tłusty Czwartek 8 lutego 2018r. ,w restauracji „Przystań” w Lublinie bawiło się 135 uczestników. Gospodarzem uroczystości była Anna Walczak – zastępca dyrektora ZOW w Lublinie. Wspólnie z Seniorami bawili się zaproszeni goście m.in. Jadwiga Mach – doradca Prezydenta Miasta Lublin ds. Rodziny i Ewa Dados – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Lublin ds. Seniorów.
Zabawie tanecznej towarzyszyła wystawa rękodzieła artystycznego. Prace wykonały uczestniczki zajęć warsztatowych w klubach: „Ruta”, „Roztocze”, ”Owocowa”, „Sławin”, „Róży Wiatrów” i „Pod Świerkami”.pod kierunkiem instruktora Iwony Wac. Barwne i różnorodne w formie prace cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Spotkanie integracyjne dla uczestników Klubów Seniora przy ZOW w Lublinie zostało zrealizowane w ramach Projektu „Aktywni i samodzielni. Usługi społeczne i zdrowotne – tworzenie systemu pomocy środowiskowej w celu wsparcia 350 osób w podeszłym wieku”.

Zostaw komentarz