fbpx

Lublinianka do boju! Czy to ona zostanie pierwszą polską Wojowniczką Ninja?

25 lutego 2021
844 Wyświetleń

Jeszcze żadnemu Polakowi nie udało się przejść w całości legendarny tor przeszkód, godny prawdziwych Wojowników Ninja. Od 2 marca kolejni kandydaci podejmą to ekstremalne wyzwanie, a najbardziej zdeterminowani powrócą, by raz jeszcze przekroczyć własne granice. W pierwszym, premierowym odcinku 3. sezonu „Ninja Warrior Polska” (emisja 2 marca o godz. 20:05 w Polsacie) zobaczymy Katarzynę Głuszak z Lublina.

39-letnia Katarzyna Głuszak to prawdziwa Wonder Woman. Nie miała wyjścia – wojowniczości nauczyło ją samo życie. Przez lata samotnie walczyła o zdrowie i normalne życie bliźniaków. Z powodzeniem. – Dziś nie ma takiej granicy, której bym nie była w stanie przekroczyć – mówi uczestniczka „Ninja Warrior Polska”. Teraz przyszła pora na kolejne wyzwanie – udział w show Polsatu.

Katarzyna Głuszak to z zawodu redaktor. Przez 8 lat pracowała w biurze podróży. Nie ma takiego miejsca od Północnej Afryki przez Europę po Azory, którego by nie odwiedziła. Ma tyle energii, że dzieli się nią także jako wolontariuszka w Gaziantep (wschodnia Turcja na pograniczu z Syrią). W wolnym czasie uwielbia biegać.

Jak Katarzyna poradzi sobie na torze „Ninja Warrior Polska”? O tym przekonamy się 2 marca o godz. 20:05 w Polsacie!

Zostaw komentarz