fbpx
WAŻNE
IKEA inwestuje pół miliarda złotych (20 lutego, 2024 4:43 pm)
LPEC podsumowuje rok 2023. (20 lutego, 2024 4:38 pm)
Ile kosztuje wynajęcie billboardu w Lublinie? (30 stycznia, 2024 11:30 pm)
Lublin – mieszkania na sprzedaż (16 stycznia, 2024 7:09 pm)
Wyjątkowy Jarmark na Rybnej (15 grudnia, 2023 3:38 pm)

Nowa strona lubelskiego szpitala

22 lutego 2022
1 964 Wyświetleń

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie na nową stronę internetową: www.szpital.lublin.pl. Strona jest przede wszystkim bardziej przejrzysta i funkcjonalna dla użytkowników. Jest również w pełni responsywna, co oznacza, że w pełni dopasowuje się do urządzenia, na jakim jest przeglądana. Dzięki czemu można z niej korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera, ale również urządzeń mobilnych.

Na witrynie uporządkowano i zaktualizowano informacje na temat udzielanych w placówce świadczeń medycznych wraz z danymi kontaktowymi do poszczególnych poradni, pracowni i oddziałów. Z kolei zmiana szaty graficznej, dodanie nowych funkcjonalności mają za zadanie umożliwić pacjentom placówki lepszy dostęp do informacji niezbędnych przed złożeniem wizyty (zakładka: dla Pacjenta).

Warto dodać, że u podstaw stworzenia nowej strony internetowej szpitala przy al. Kraśnickiej było zapewnienie jej dostępności i ułatwienie obsługi dla pacjentów z niepełnosprawnościami. Strona spełnia aktualne wymagania dostępności cyfrowej standardu WCAG 2.1.

foto Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie

Zostaw komentarz