fbpx

Nowa strona lubelskiego szpitala

22 lutego 2022
2 283 Wyświetleń

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie na nową stronę internetową: www.szpital.lublin.pl. Strona jest przede wszystkim bardziej przejrzysta i funkcjonalna dla użytkowników. Jest również w pełni responsywna, co oznacza, że w pełni dopasowuje się do urządzenia, na jakim jest przeglądana. Dzięki czemu można z niej korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera, ale również urządzeń mobilnych.

Na witrynie uporządkowano i zaktualizowano informacje na temat udzielanych w placówce świadczeń medycznych wraz z danymi kontaktowymi do poszczególnych poradni, pracowni i oddziałów. Z kolei zmiana szaty graficznej, dodanie nowych funkcjonalności mają za zadanie umożliwić pacjentom placówki lepszy dostęp do informacji niezbędnych przed złożeniem wizyty (zakładka: dla Pacjenta).

Warto dodać, że u podstaw stworzenia nowej strony internetowej szpitala przy al. Kraśnickiej było zapewnienie jej dostępności i ułatwienie obsługi dla pacjentów z niepełnosprawnościami. Strona spełnia aktualne wymagania dostępności cyfrowej standardu WCAG 2.1.

foto Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie

Zostaw komentarz