fbpx
Port Lotniczy Lublin

Nowe połączenia z Portu Lotniczego Lublin

25 czerwca 2020
786 Wyświetleń

W sprzedaży pojawiły się są nowe, wakacyjne połączenia LOT Polish Airlines do Splitu i na grecką wyspę Korfu. Dzięki temu podróżni będą mogli zaplanować wakacje z wylotem z lubelskiego lotniska.

Połączenie na trasie Lublin – Split będzie obsługiwane w piątki. Rejsy do Chorwacji będą odbywały się od 3 lipca do 28 sierpnia. Z kolei na greckie Korfu podróżni będą mogli polecieć we wtorki. Loty dostępne będą od 7 lipca do 25 sierpnia.

Cieszymy się, że możemy wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT zaoferować tanie i bezpieczne połączenia wakacyjne do dwóch atrakcyjnych miejsc nad Adriatykiem. To świetna wiadomość dla osób wybierających się na wakacje, które – ze względu na szczególną sytuację – w tym roku są planowane dość spontaniczne, niemal w ostatniej chwili. Zarówno linie lotnicze, jak i lotniska wprowadziły szereg dodatkowych środków ostrożności, które minimalizują ryzyko zakażenia koronawirusem podczas podróży lotniczej – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin SA.

Bilety w cenach już od 100 zł są dostępne na stronie www.lot.com.

Foto: Robert Pranagal

Czytaj też: Wsparcie dla Portu Lotniczego Lublin

Zostaw komentarz