fbpx

Nowy festiwal filmowy w Lublinie | konkurs krótkich metraży dla młodych!

25 sierpnia 2023
355 Wyświetleń

Tam-tara-ram! Młodzi filmowcy, uwolnijcie swoje dzieła. „Ulica Krótka” ogłasza konkurs krótkich metraży. Zwycięskie filmy doczekają się projekcji na dużym ekranie.

Plac Filmowy to nowy, lubelski festiwal filmów amatorskich, który organizuje “Ulica Krótka” – lubelska organizacja wspierająca młodych artystów. W ramach konkursu prowadzonego od sierpnia do września 2023 roku swoje dzieła mogą zgłaszać młodzi autorzy filmów od 13. do 25. roku życia. Jesienią odbędzie się gala Placu Filmowego, czyli przegląd najlepszych filmów, tak więc każda ze zgłoszonych produkcji może doczekać się projekcji na dużym ekranie!

Tematyka, konwencja i estetyka filmu są dowolne. Długość filmu zgłoszonego do konkursu nie powinna przekroczyć 15 minut. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, między innymi w postaci sprzętu filmowego, wydawnictw książkowych i filmowych.

Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023.

Aby wziąć udział w konkursie, należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Organizatora. Szczegóły i zgłoszenia znajdują się pod linkiem: https://ulicakrotka.com/plac-filmowy.

Zostaw komentarz