fbpx

„O 15:00 spójrz na Wieżę Trynitarską”

27 kwietnia 2022
735 Wyświetleń

Stowarzyszenie Anthill organizuje drugą edycję koncertów trębaczy z Wieży Trynitarskiej – najwyżej położonego punktu widokowego Lublina.

Artyści zagrają na żywo, kierując instrumenty w cztery strony świata, a wykonywane utwory będą słyszalne przez każdego przechodnia i turystę w centrum Lublina. Koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę, zaczynając od 1 maja do 19 czerwca 2022 roku, punktualnie o 15:00 przez 15 minut. Hasło projektu brzmi: „O 15:00 spójrz na Wieżę Trynitarską”. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin. Partnerzy Miasto Lublin, Archidiecezja Lubelska, Muzeum Archidiecezji Lubelskiej.

Stowarzyszenie Anthill jest organizacją, wspierającą oraz promującą działalność kulturową i społeczną. Jednym z jej głównych celów jest zaangażowanie mieszkańców do rozwoju kulturowego i aktywności społecznej, która przyczynia się do wzbogacenia działalności na terenie województwa lubelskiego. Wszelkie projekty, które realizuje Stowarzyszenie są ukierunkowane na upowszechnianie wiedzy, historii i pielęgnowanie tradycji z poszanowaniem dziedzictwa narodowego oraz wartości.

Zostaw komentarz