fbpx

Pełnia lata na dachu VIVO! Lublin

17 sierpnia 2021
787 Wyświetleń

Trwaj chwilo, jesteś piękna” – chciałoby się napisać o lecie. Co zrobić, aby w pełni z niego skorzystać, póki jeszcze trwa? Warto odwiedzić VIVO! Lublin, gdzie ciągle czuć wakacyjny klimat. Tu do końca sierpnia organizowane będą liczne atrakcje dla wszystkich chętnych rodzin – kino letnie, kreatywne piątki dla najmłodszych i sportowe soboty dla spragnionych aktywności. Najbliższe będą miały miejsce 19, 20 i 21 sierpnia. Wstęp jest wolny.

Istnieją wydarzenia, bez których mieszkańcy Lublina nie wyobrażają sobie lata. W ten kalendarz rozrywek doskonale wpisuje się cykl plenerowych eventów w VIVO!. Na dachu centrum handlowego miłośnicy kina wciąż mają możliwość wzięcia udziału w wieczornych seansach filmowych. Już w najbliższy czwartek, 19 sierpnia, będzie można obejrzeć tu „Heavy Trip”, czyli świetnie ocenianą skandynawską komedię o zespole metalowym.

VIVO! Lublin nie zapomniało także o najmłodszych i zaplanowało specjalne atrakcje, takie jak puszczanie latawców, mydlanych baniek czy tworzenie gadżetów dla zwierzaków w ramach upcyklingu. Odbywają się one w ramach „Kreatywnych piątków”.

Przygotowano również coś dla amatorów aktywnego wypoczynku. W czasie „Sportowych sobót” lublinianie mogą poćwiczyć wraz z trenerami z Xtreme Fitness Gym. Zajęcia odbywają się w godz. 09:00 – 10:00 i podzielone są na dwa bloki tematyczne – FatBurning, pozwalające zgubić zbędne kilogramy, oraz BPU, wzmacniające wybrane części ciała.

– Chcemy, by okres wakacyjny był dla naszych gości okazją do nadrobienia zaległości filmowych, przyjemności i aktywności, a dla dzieci po prostu kreatywnym spędzeniem wolnego czasu. Dlatego przez cały lipiec i sierpień na naszym dachu odbywają się liczne atrakcje, z których każdy może skorzystać. Liczymy na to, że dzięki naszym wydarzeniom, mieszkańcy łatwiej będzie pożegnać kończące się wakacje – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Dyrektor VIVO! Lublin.

Wydarzenia skierowane są do wszystkich grup wiekowych – od najmłodszych do najstarszych. VIVO! Lublin chce, by każdy z gości znalazł swój sposób na odpoczynek.

Seanse kinowe odbywają się w czwartki o 21:00, warsztaty dla dzieci w piątki od 14:00 do 18:00, natomiast zajęcia sportowe w sobotę od 9:00 do 10:00. Wydarzenia będą mieć miejsce na dachu VIVO! Lublin aż do końca sierpnia.

/artykuł sponsorowany/

Zostaw komentarz