fbpx
WAŻNE
IKEA inwestuje pół miliarda złotych (20 lutego, 2024 4:43 pm)
LPEC podsumowuje rok 2023. (20 lutego, 2024 4:38 pm)
Ile kosztuje wynajęcie billboardu w Lublinie? (30 stycznia, 2024 11:30 pm)
Lublin – mieszkania na sprzedaż (16 stycznia, 2024 7:09 pm)
Wyjątkowy Jarmark na Rybnej (15 grudnia, 2023 3:38 pm)

Praca szuka inżyniera

18 listopada 2019
717 Wyświetleń

Tegoroczne targi pracy pod nazwą „Inżynier na rynku pracy” odbędą się we wtorek 19  listopada. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 14.00 w budynku Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej. Udział w targach jest bezpłatny.

Osoby biorące w nich udział będą mogły odwiedzić stoiska pond 60 firm i jednostek pośredniczących w poszukiwaniu pracy działających głównie w regionie. Wśród nich będą przedstawiciele m.in. z branży: elektrycznej, mechanicznej, inżynierii środowiska, IT i produkcyjnej. Pracowników poszukiwać będą m.in. Comarch, Budimex, WSK PZL-Świdnik, Strabag czy SIPMA.

Targi pracy to okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, zweryfikowania swoich mocnych stron z oczekiwaniami pracodawców i zdobycia cennych kontaktów zawodowych. Studenci i absolwenci, którzy nie tylko szukają pracy, mogą dowiedzieć się, jak zdobyć doświadczenie zawodowe, jak przygotować CV oraz dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej – mówi Anna Mazur-Sokół, koordynator Biura Karier i Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Politechniki Lubelskiej. 

Udział w targach to ogromna szansa dla studentów, ponieważ jeszcze w okresie nauki pracodawcy zabiegają o nich oferując staże, praktyki oraz etaty. Dlatego należy profesjonalnie się przygotować – zaktualizować swoje CV oraz wybrać firmy, do których chcemy podejść – zaznacza Damian Adamczuk z Biura Karier i Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Politechniki Lubelskiej. 

 

 

 

 

Zostaw komentarz