fbpx

Sportowe soboty w VIVO! Lublin

8 lipca 2021
691 Wyświetleń

VIVO! Lublin zaprasza wszystkich chętnych do wspólnych ćwiczeń sportowych, które już w najbliższą sobotę na tarasie widokowym poprowadzą trenerzy z klubu Xtreme Fitness Gym. W programie znajdą się m.in. treningi odchudzające oraz wzmacniające. Pierwsze zajęcia z cyklu „Sportowe soboty” odbędą się 10 lipca, a każde kolejne co tydzień, aż do końca sierpnia.

Sport to zdrowie, jednak czasami brakuje nam motywacji, aby podjąć konkretną aktywność fizyczną. Niezwykle skuteczne i atrakcyjne są ćwiczenia grupowe, szczególnie te prowadzone pod czujnym okiem doświadczonego trenera. Od najbliższej soboty, co tydzień, eksperci z klubu Xtreme Fitness Gym organizować będą na dachu VIVO! Lublin zajęcia sportowe. W programie przewidziano dwa rodzaje treningów – pierwsze, pozwalające na zgubienie kilku kilogramów, tzw. Fat Burning, kolejne natomiast, aktywnie wzmacniające poszczególne części ciała (BPU). Jednocześnie będzie to dobra okazja do rozmowy z prowadzącymi i sprawdzenia własnej kondycji. Organizatorzy zapraszają wszystkich, niezależnie od wieku i sportowych umiejętności.

– Ćwiczenia na świeżym powietrzu to doskonały sposób, aby poprawić swoje zdrowie i wzmocnić organizm. Chcemy, aby mieszkańcy Lublina, przed sobotnimi zakupami, mogli się zrelaksować i aktywnie spędzić czas. Dlatego też częścią naszych letnich atrakcji, zlokalizowanych na tarasie widokowym, będą zajęcia sportowe, które zaplanowaliśmy w każdą wakacyjną sobotę.

– mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik | Dyrektor VIVO! Lublin

W ofercie siłowni Xtreme Fitness Gym można znaleźć takie zajęcia, jak: „Zdrowy kręgosłup”, „Power pump” (trening interwałowy) czy „Pilates”. Jeśli więc któremuś z uczestników spodobają się ćwiczenia prowadzone na tarasie, tego samego dnia będzie mógł zapisać się do klubu i pod okiem profesjonalistów rozpocząć sportową przygodę.

Zajęcia sportowe odbywać się będą w każdą wakacyjną sobotę, w godz. 9:00-10:00. Pierwszy trening na tarasie widokowym zaplanowano w dniu 10 lipca. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Serdecznie zapraszamy!

/artykuł zewnętrzny/

Zostaw komentarz