fbpx

Tak Segreguję – tabliczki na wiaty śmietnikowe oraz plakaty

18 sierpnia 2020
939 Wyświetleń

W związku z obowiązkiem segregowania odpadów komunalnych powstałych na terenie nieruchomości przez wszystkich mieszkańców Lublina, Urząd Miasta Lublin przygotował tabliczki na wiaty śmietnikowe oraz plakaty, które w wyniku przeprowadzonego rozeznania potrzeb trafią w najbliższym czasie do administratorów i zarządców nieruchomości.

Osoby, które mają trudność w prawidłowej segregacji odpadów zapraszamy na stronę www.odpady.lublin.eu, gdzie w zakładce Multimedia znajdują się ulotki, plakaty informacyjne i film edukacyjny na temat podstawowych zasad segregacji odpadów. Zachęcamy do odwiedzenia profilu na Facebooku Miasto to też Twój Dom, gdzie opublikowano cykl tematycznych postów.

Z myślą o gościach i studentach zza zagranicy opracowane zostały wersje obcojęzyczne plakatów: angielska , ukraińska, francuską i niemiecką, które dostępne są w materiałach do pobrania w zakładce Multimedia na stronie www.odpady.lublin.eu.

Przypominany o konieczności złożenia deklaracji na wzorze obowiązującym od 1 sierpnia przez tych Mieszkańców, którzy nie prowadzili dotychczas selektywnej zbiórki odpadów. Termin złożenia nowych deklaracji upływa 10 września.

Źródło: Lublin.eu

Czytaj też: Stanowisko miasta Lublin w sprawie wydarzeń na Białorusi

Zostaw komentarz