fbpx

Test dla przemysłu rolno-spożywczego

5 maja 2022
582 Wyświetleń

Forum Eksportu 2022 to spotkanie gospodarcze poświęcone kluczowym problemom dotyczącym polskiego eksportu. Jest to wydarzenie cykliczne skierowane do przedstawicieli firm zajmujących się handlem zagranicznym, nauki oraz przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej. Nazwa tegorocznego spotkania to „Gospodarka i przemysł rolno-spożywczy – Współczesne wyzwania”. Organizatorem jest Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej.

Forum odbędzie się 17 maja 2022 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego przy ulicy Akademickiej 15. Celem inicjatywy jest przede wszystkim promocja firm, ich produktów i usług, a także inicjowanie, prowadzenie i wspieranie działań na rzecz polskiego eksportu i ochrony interesów gospodarczych przedsiębiorców trudniących się handlem zagranicznym.

Wykład inauguracyjny pt. „Globalne trendy na rynku produktów żywnościowych” wygłosi prof. nadzw. dr hab. inż. Bartosz Sołowiej, Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii. Tematem jednej z sesji będzie „Nowe spojrzenie na procesy zachodzące w gospodarce i obrocie rolno-spożywczym”, natomiast dyskusja panelowa poświęcona zostanie „Międzynarodowej aktywności samorządów w procesie rozwoju gospodarczego”.

(ann)

foto Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Zostaw komentarz