fbpx
WAŻNE
IKEA inwestuje pół miliarda złotych (20 lutego, 2024 4:43 pm)
LPEC podsumowuje rok 2023. (20 lutego, 2024 4:38 pm)
Ile kosztuje wynajęcie billboardu w Lublinie? (30 stycznia, 2024 11:30 pm)
Lublin – mieszkania na sprzedaż (16 stycznia, 2024 7:09 pm)
Wyjątkowy Jarmark na Rybnej (15 grudnia, 2023 3:38 pm)

TRZY ŚWIATOWE PREMIERY PEUGEOT

27 września 2018
797 Wyświetleń

W tym roku PEUGEOT zaprezentuje w Paryżu trzy światowe premiery. Oprócz nowego PEUGEOT 508 SW po raz pierwszy będzie można zobaczyć PEUGEOT e-LEGEND Concept, w 100% elektryczny i autonomiczny samochód koncepcyjny. PEUGEOT zaprezentuje również nowe napędy plug-in Hybrid z silnikiem benzynowym.

Nowy PEUGEOT 508 SW – bezkompromisowe kombi

PEUGEOT prezentuje wersję SW Nowego PEUGEOT 508 krótko po wprowadzeniu na rynek sedana. Nowy PEUGEOT 508 SW czerpie inspiracje ze stylistyki shooting brake. Uwagę przykuwa niska i dynamiczna linia nadwozia nowego modelu. Udanie łączy atletyczną elegancję ze zmysłem praktycznym, który przejawia się w przestronnym wnętrzu oraz pojemnym i łatwo dostępnym bagażniku. Układ jezdny nowego PEUGEOT 508 SW wpisuje się całkowicie w DNA marki, zapewnia kierowcy wyczucie nawierzchni i precyzyjną kontrolę ruchów nadwozia. Model jest wyposażony w najnowszej generacji PEUGEOT i-Cockpit®.

PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT – Przyszłość nie musi być nudna #UnboringTheFuture

PEUGEOT prezentuje fascynującą wizję przyszłości. Ten futurystyczny, a jednocześnie realistyczny samochód (o długości 4,65 m) wyraża elegancję zakodowaną w genach marki PEUGEOT. PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT to manifest technologiczny wpisujący się w wizję marki PEUGEOT, która proponuje autonomiczne, inteligentne, spersonalizowane i w 100% elektryczne samochody. Stylistyka tego konceptu nawiązuje do kultowego modelu 504 Coupé. Samochód posiada lekką i atletyczną sylwetką o ostro zarysowanych, dynamicznych liniach. Maksymalnie przeszklona i wyprofilowana kabina jest przesunięta w kierunku tylnej osi. Przednie i tylne światła przyjmują charakterystyczny kształt trzech pazurów. Samochód oferuje cztery tryby jazdy, dwa autonomiczne i dwa manualne, w zależności od potrzeb kierowcy.

Projektanci uzyskali w kabinie PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT efekt pełnej immersji, dzięki doskonałemu systemowi audio stworzonemu przez FOCAL® i parabolicznemu, 49-calowemu, cyfrowemu ekranowi umieszczonemu na wprost użytkowników. Można na nim wyświetlać filmy, treści multimedialne lub obraz drogi w zależności od wybranego trybu jazdy.

Ciepłe materiały, welur w połączeniu z drewnem, jest miłą odmianą w świecie, który w szalonym tempie zmierza do powszechnej cyfryzacji.

Zostaw komentarz