fbpx

Tutlo otworzyło drugie biuro w Lublinie

21 kwietnia 2023
461 Wyświetleń

Oficjalne otwarcie drugiego biura Tutlo w Lublinie, współorganizowane z Urzędem Miasta Lublin, odbyło się 19 kwietnia br. Jednocześnie jest to 17 oddział firmy w kraju. Pierwsze biuro Tutlo w tym mieście powstało w czerwcu 2022 r. W perspektywie roku Tutlo chce zwiększyć zatrudnienie w Lublinie do 200 osób oraz stworzyć kolejne zespoły, m.in. marketingu.

– Tutlo to kolejna już firma z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, która w ostatnim czasie rozszerzyła działalność w naszym mieście. To niewątpliwy sukces, że podczas jednego roku aktywności w Lublinie powiększyła swoje zatrudnienie i osiągnęła tak dynamiczny rozwój. To potwierdza, że Lublin jest doskonałą lokalizacją do rozwoju działalności firm z sektora nowoczesnych usług. Szczególnie, że siłą Lublina jest edukacja i kapitał ludzki

– powiedział Mariusz Sagan, Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin.

Tutlo to założona w 2015 r. szkoła języka angielskiego online, oferująca nowoczesne kursy z lektorem na żywo, pozwalające uczyć się w sposób elastyczny i bez bez wcześniejszego umawiania się. Obecnie firma współpracuje z ponad 1300 native speakerami i polskimi lektorami. Z jej usług korzysta już przeszło 35 tysięcy klientów, a zespół tworzy blisko 500 osób. Tutlo oferuje także kursy dla firm jako benefit pracowniczy – aktualnie współpracuje z niemal 500 firmami oraz globalnymi korporacjami m.in. z sektora IT, FMCG, przemysłu, farmacji, logistyki i transportu.

– Widzimy bardzo duży potencjał młodych mieszkańców Lublina. Cechuje ich ambicja, zaangażowanie oraz pasja i właśnie takich osób poszukujemy do naszego zespołu. W Tutlo ogromnie cenimy te wartości, nie mamy szklanych sufitów. Pracują u nas osoby, które zaczynały na stanowisku konsultanta, a obecnie są managerami. Dlatego też cieszę się, że będziemy mogli zaproponować kolejnym lublinianom możliwość rozwoju w Tutlo

mówi Tomasz Jabłoński, współzałożyciel i członek zarządu w Tutlo.

Obecnie w lubelskich oddziałach Tutlo funkcjonują trzy zespoły: call center, centrum kwalifikacji leada oraz sprzedaż. Firma skupia się na ich rozwoju – w ciągu najbliższego roku planuje powiększyć zespół do 200 osób. W przyszłości chce również stworzyć kolejne działy, w tym marketingu.

– Mamy biura w różnych miastach, ale żadne z nich nie rozwija się tak szybko, jak Lublin. Jest tu wielu zaangażowanych ludzi, którzy rezonują z naszą firmą i tym, co mamy im do zaproponowania. Cały czas otrzymujemy ciekawe CV i odbywamy owocne rozmowy, dlatego też postanowiliśmy otworzyć tu kolejne biuro. W przyszłości chcielibyśmy je połączyć w jeden, duży oddział, w którym w perspektywie roku od teraz będzie pracowało nawet 200 osób

– dodaje Damian Strzelczyk, współzałożyciel i członek zarządu w Tutlo.

Tutlo jednak nie poprzestaje tylko na rozwoju młodych talentów i tworzeniu nowych miejsc pracy w Lublinie. Planuje również zrealizować program „Native speaker w każdej szkole” we wszystkich podstawówkach w mieście. Jego celami są: edukacja młodego pokolenia, uświadomienie mu jak ważna w życiu codziennym oraz zawodowym jest dobra znajomość języka angielskiego, a także wspieranie najbardziej potrzebujących dzieci w rozwoju ich kompetencji językowych. W jego ramach native speaker wspólnie z nauczycielami języka angielskiego z danej szkoły przeprowadza inspirujące warsztaty językowe dla uczniów klas 4-8. Po ich zakończeniu dzieci otrzymują voucher na 3 lekcje indywidualne w szkole języka angielskiego online Tutlo. Z kolei szkołom są przekazywane vouchery na kursy języka angielskiego w Tutlo, dedykowane najbardziej potrzebującym i zdolnym dzieciom. W tym roku w ramach programu zostało przeprowadzonych już ponad 260 warsztatów, w których uczestniczyło przeszło 3 tys. uczniów. Tutlo przekazało również 50 stypendiów dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin. Do końca 2023 roku firma planuje przeprowadzić warsztaty w minimum 100 szkołach dla ponad 20 tys. uczniów.

Udział w programie może wziąć każda szkoła podstawowa. Informacje na ten temat programu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: https://hello.tutlo.com/ns-w-mojej-szkole.


Tutlo – założona w 2015 r. polska firma, oferująca autorską platformę do nauki języka angielskiego. Misją Tutlo, jako lidera rynku, jest zapewnienie każdej osobie na świecie łatwego i wygodnego dostępu do efektywnej nauki angielskiego. Obecnie firma współpracuje z ponad 1300 native speakerami i polskimi lektorami, z jej usług korzysta przeszło 35 tysięcy klientów, a zespół tworzy blisko 500 osób. Tutlo oferuje także rozwiązania dla segmentu B2B – aktualnie współpracuje z niemal 500 firmami oraz globalnymi korporacjami m.in. z sektora IT, FMCG, przemysłu, farmacji, logistyki i transportu. Tutlo zostało wielokrotnie wyróżnione za swoją innowacyjność m.in. podczas Orange Fab Poland. W 2022 i 2023 r. Tutlo znalazło się również w prestiżowym rankingu Financial Times „FT 1000 — Europe’s Fastest Growing Companies”.

Zostaw komentarz