fbpx

VIVO! Lublin wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

28 stycznia 2021
443 Wyświetleń

Już 31 stycznia, w niedzielę, odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. VIVO! Lublin po raz kolejny aktywnie włączy się w działania WOŚP. Tym razem centrum handlowe, w ramach wsparcia tej wyjątkowej inicjatywy, podświetli elewację obiektu na kolor czerwony. Ponadto na terenie VIVO! pojawią się w tym dniu wolontariusze ze sztabu nr 5383, którzy będą zbierać datki do oznakowanych puszek.

Ostatniego dnia stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 29.! VIVO! Lublin, jak co roku, wesprze tę wyjątkową akcję charytatywną i w dniu Wielkiego Finału zaświeci się na czerwono. Na elewacji obiektu, w ramach „Światełka do nieba”, pojawią się także cztery serduszka WOŚP, które wyświetlone zostaną za pomocą projektorów gobo. Ponadto na terenie obiektu spotkać będzie można wolontariuszy wyposażonych w oznakowane puszki, do których klienci będą mogli wrzucić datki. Darczyńcy, którzy zasilą konto WOŚP, będą mogli skorzystać z mobilnego stoiska baristów i całkowicie bezpłatnie napić się kawy.

31 stycznia w VIVO! Lublin pojawi się również scenografia, na tle której odwiedzający będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie i tym samym symbolicznie weprzeć WOŚP. W jej skład wejdą m.in. ścianka o wymiarach 2,4 x 2 m, oryginalna kompozycja balonowa, a także żółta ramka w kształcie serca.

Hasłem przewodnim 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest „Finał z głową”. Tym razem zbiórka przeprowadzona zostanie na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

Zostaw komentarz