fbpx
WAŻNE
Europejskie Dni Archeologii w Lublinie (10 czerwca, 2023 9:52 am)
“Zmysły i emocje” – wystawa (9 czerwca, 2023 11:44 am)
700-lecie Wilna na Litewskim (7 czerwca, 2023 9:54 am)
W lubelskim Teatrze Muzycznym w czerwcu! (6 czerwca, 2023 8:55 am)

Warsztaty Kultury zapraszają do wolontariatu

14 marca 2022
574 Wyświetleń

Warsztaty Kultury w Lubinie w czasie, gdy nasze miasto będzie świętować uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023, po raz kolejny pragną pokazać po raz kolejny potencjał drzemiący w osobach, które decydują się wolontarystycznie wspierać wydarzenia kulturalne. Współpraca przy ważnych dla miasta i jego mieszkańców wydarzeniach to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności, ale także poznania zespołu oraz odkrycia w sobie możliwości dotąd nieznanych.

  • Kim jest Wolontariusz Kultury? | To osoba, która kocha kulturę i chce być częścią ważnych dla Lublina wydarzeń. Jest zainteresowana ideą wolontariatu, a przede wszystkim leży jej na sercu rozwój naszego miasta. Do współpracy zaproszeni są mieszkańców Lublina w wieku od 16 do 75 lat, którzy chcą rozpocząć przygodę z wolontariatem lub kontynuować ją na innym poziomie.
  • Jak stać się Wolontariuszem Kultury? | Cykl bezpłatnych warsztatów i praktyk, dzięki którym uczestnicy zyskają szeroką wiedzę, aby sprawnej współpracować z organizatorami wydarzeń kulturalnych oraz sprawniej poruszać się w szeroko pojmowanym sektorze kultury. Prowadzący to osoby związane od lat z działalnością kulturalną w Lublinie, regionie i Polsce. Są to pracownicy instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych mający praktyczne doświadczenie w organizacji wydarzeń kulturalnych o randze lokalnej, regionalnej i międzynarodowej.

Więcej: https://warsztatykultury.pl/wydarzenia/zostan-wolontariuszem-kultury-nabor/

Zostaw komentarz