fbpx

Wygraj bilety na dowolny seans w Multikinie

3 marca 2015
Komentarze wyłączone
701 Wyświetleń

Już 6 marca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo cztery filmy: nagrodzone Srebrnym Niedźwiedziem„Body/Ciało” Małgorzaty Szumowskiej, „Focus” twórców „I Love You Phillip Morris” z Willem Smithem w roli mistrza podstępu, przebojową brytyjską komedię „Dumni i wściekli” oraz najgłośniejszy film religijny ostatnich lat „Bóg nie umarł”.

body“Body/Ciało” – cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny – Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

“Focus”- Emerytowany oszust (Will Smith) bierze pod swoje skrzydła młodą dziewczynę. Ma ją nauczyć fachu i pomóc zdobyć pozycję w biznesie. Wszystko się jednak komplikuje, gdy zaczyna się rodzić między nimi uczucie.

Disco Polo” – Szalone lata dziewięćdziesiąte, gdy nad Wisłą zagościła wolność, a cała Polska śniła amerykański sen. Wielka transformacja, gorączka złota, spełniają się marzenia “od zera do Rockefellera”. Tomek i Rudy – chłopaki z prowincji napędzani pasją i marzeniami żegnają szarą rzeczywistość i ruszają na podbój discopolowych list przebojów.

LAJF ma dla Państwa podwójne bilety na dowolny seans w Multikinie w Galerii Olimp, od poniedziałku do czwartku, począwszy od 9 marca i do wykorzystania przez kolejnych 30 dni. By wygrać bilety należy odpowiedzieć na jakiś film chce sie wygrać i dlaczego. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone.  Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: redakcja@lajf.info z dopiskiem: KONKURS.

 

 

Komenatrze zostały zablokowane