fbpx

Zmiany w VIVO! Lublin w pierwszych tygodniach roku

14 marca 2022
639 Wyświetleń

Pierwsze tygodnie bieżącego roku to dla VIVO! Lublin okres wzrostów i intensywnych działań na wielu płaszczyznach. Zorganizowane zostały akcje mające przełożenie na obroty i footfall, a dzięki otwarciu pierwszego na Lubelszczyźnie salonu sieci HalfPrice wzmocnieniu uległa oferta modowa Centrum.

Początek roku w lubelskim VIVO! upływa pod znakiem organizacji eventów angażujących najemców i klientów. Coraz więcej wydarzeń odbywa się „na żywo”, choć nadal w reżimie sanitarnym i przy stosowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa. Wysoką odwiedzalnością cieszyły się dwie duże akcje – organizowana w styczniu Giełda Płyt Winylowych oraz trwająca do końca lutego Wystawa LEGO Star Wars.

– Frekwencja na wydarzeniach pokazała, że klienci, spragnieni kontaktu z drugim człowiekiem, chętnie wracają do tradycyjnych obiektów i uczestniczą w tego typu akcjach. Oprócz ciekawych doświadczeń odwiedzający zyskują tu coś, co oferuje tylko „real”: emocje, interakcje, możliwość osobistego udziału w interesujących projektach, czyli powrót do normalności, za którym wszyscy mocno już tęsknimy

podkreśla Jarosław Retmaniak, Country Manager Finanace & Support Poland, IMMOFINANZ.

Ważnym elementem w życiu lubelskiego VIVO! było kolejne powiększenie tenant-mix. 18 lutego 2022 na powierzchni blisko 1 455 m kw. na poziomie +1 otwarty został salon HalfPrice. To pierwsza w regionie lokalizacja sieci handlowej Grupy CCC w koncepcie off-price. Można tu kupić m.in. odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, perfumy, zabawki oraz dekoracje i wyposażenie wnętrz od ponad 1000 światowych marek. HalfPrice oferuje swoim klientom ceny niższe nawet o 80% i codziennie zaopatruje swój sklep w nowości.

– Pojawienie się salonu HalfPrice właśnie w VIVO!, jako pierwszej lokalizacji na Lubelszczyźnie, jest wynikiem nie tylko konsekwentnych działań zmierzających do budowania jak najlepszego tenant-mix, ale również wsłuchiwania się w rynek oraz zaufania partnerów biznesowych, chcących lokować swoje brandy w miejscach stabilnych i dobrze rokujących. To także kolejny krok pozwalający nam budować przewagę konkurencyjną w regionie

dodaje Jarosław Retmaniak.

/artykuł zewnętrzny/

Zostaw komentarz