fbpx

Pakiet informacji dla osób z niepełnosprawnościami i podopiecznych MOPR

3 kwietnia 2020
924 Wyświetleń

Informujemy, że na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin zamieszczony został pakiet informacji praktycznych dla osób z niepełnosprawnościami oraz zestaw informacji dla osób korzystających z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie w związku z wprowadzonym stanem epidemii. 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zgromadzone są w jednym miejscu, by każdy mógł dogodnie znaleźć potrzebne informacje.

W Urzędzie Miasta Lublin funkcjonuje Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych, a w nim Ośrodek Informacji dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów, z którym można kontaktować się telefonicznie (tel.: 81 466 3080, 81 466 3083) i za pomocą poczty elektronicznej ( ion@lublin.eu ). Miejski Zespół Orzekania o Niepełnosprawności dostępny jest pod numerem telefonu: 81 466 34 73.

Obecnie kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie przebiega w następujący sposób:

  • za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP);
  • za pośrednictwem operatora pocztowego (listownie);
  • za pośrednictwem pojemników umieszczonych w siedzibach Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie;
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej;
  • za pośrednictwem telefonów.

Pakiet informacji na najczęściej zadawane pytania dla osób z niepełnosprawnościami dostępny jest bezpośrednio pod linkiem: www.lublin.eu, zaś zestaw informacji dla osób korzystający z pomocy MOPR w Lublinie: tutaj

Materiał UM Lublin

foto Pixabay

Zostaw komentarz