fbpx

40 edycja Targów LUBDOM inspiruje nowymi trendami

2 października 2020
467 Wyświetleń

W dniach 2-4.10.2020 będzie odbędzie się wydarzenie, które powinno zainteresować nie tylko specjalistów i miłośników, lecz również amatorów, dla których ważne jest racjonalne zagospodarowanie przestrzeni oraz estetyczne urządzenie wnętrz. Targi LUBDOM, jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce, zaprezentuje nowe oblicze budownictwa, architektury, aranżacji i ogrodu. Spotkają się wszyscy, których profesją i pasją jest design, wzornictwo i projektowanie. Udział w targach weźmie ponad 150 renomowanych wystawców.

Ważnym i atrakcyjnym punktem programu Targów będzie II Lubelski Kongres Designu i Architektury, zaplanowany na sobotę, 3.10.2020. Zaproszeni goście zapoznają nas z trendami na najbliższe sezony 2020 – 2021. Podczas Kongresu odbędzie się debata pt. Po co nam design?”. Można spodziewać się gorącej dyskusji między zwolennikami pracy nad odpowiednią aranżacją wnętrz jako sposobem na podniesienie jakości życia a ich przeciwnikami, którzy postarają się dowieść, że gromadzenie dóbr materialnych i korzystanie z usług ponad rzeczywiste potrzeby to zniewolenie przez konsumpcjonizm.

Gościem specjalnym Kongresu będzie Tomasz Pągowski, projektant wnętrz, muzyk sceny klubowej i dyrektor kreatywny agencji Imathome. Studiował na Wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego na SGGW i ASP w Warszawie. W telewizji zadebiutował w 2008 roku jako prowadzący programu „Samowkręt” na antenie Domo+, pokazując jak samodzielnie wykonać wiele prac remontowych. Był również jurorem „Bitwy o dom” i prowadził własny cykl w „Dzień Dobry TVN”. Zrealizował 7 serii programu „Remont w 48h” dla Domo+.

Tomasz Pągowski wygłosi wykład „EKO-ŚWIADOMOŚĆ W TRENDACH 2020”, a następnie pod hasłem „Zainspiruj się z Gościem Specjalnym Tomaszem Pągowskim” spotka się ze zwiedzającymi. Będzie również jednym z uczestników debaty poświęconej designowi. Zwiedzający wysłuchają wspaniałego fachowca, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, będą mogli także porozmawiać z nim. Szykuje się więc niepowtarzalna okazja, by profesjonalne rady otrzymać z pierwszej ręki.

Anna Ignasiak

Foto: Karolina Bielak/ Archiwum: Targi Lublin S.A. Na zdjęciu przestrzeń wystawiennicza w trakcie aranżacji.

Program: https://lubdom.targi.lublin.pl/pl/o-wydarzeniu/lubelski-kongres-designu-i-architektury/program-wydarzenia/

Miejsce wydarzenia: Wystawienniczo-Konferencyjne, Targi Lublin S.A.,
ul. Dworcowa 11

Wstęp:

2.10.2020 wstęp bezpłatny w ramach dnia branżowego

3 – 4.10.2020 obowiązują bilety:

– ulgowy 10 zł przysługuje dzieciom i młodzieży od 7 do 18 lat, studentom oraz emerytom i rencistom na podstawie okazania ważnej legitymacji

normalny 15 zł

– dla dzieci poniżej 7 roku życia – wstęp bezpłatny. Opiekun zobligowany jest do wypełnienia ankiety epidemiologicznej.

Na wszystkie dni wydarzenia konieczna jest rejestracja. Można jej dokonać na stronie https://lubdom.targi.lublin.pl/

Rejestracja będzie możliwa także na miejscu w dniu wydarzenia. Wystarczy wypełnić ankietę epidemiologiczną, dostępną w holu hali C.

Zostaw komentarz