fbpx

Budka Suflera i przyjaciele

22 września 2014
Komentarze wyłączone
770 Wyświetleń

IMG_7069 (2)Od dzieci, po seniorów, mieszkańców Dolnego Śląska, a przede wszystkim Lublina. Wszyscy zebrani w jednym miejscu, które chwilowo usunęło każdą „przepaść” pomiędzy ludźmi. Gdzie tak było? Na czwartkowym koncercie pożegnalnym Budki Suflera.

Tysiące osób zagościło 18 września na Placu Zamkowym, aby po raz ostatni (czyżby?) wysłuchać największych przebojów kultowego zespołu. Koncert trwał ponad trzy godziny i z pewnością nikt z zebranych nie powinien czuć się rozczarowany, ponieważ muzycy zagrali nie tylko przeboje nagrane w ostatnich latach, ale także i z czasów początkowego kształtowania się zespołu. Dodatkową gratką dla widzów była obecność zaproszonych gości, którzy nadali widowisku jeszcze większy blask: były wokalista Genesis Ray Wilson, Piotr Cugowski, Joanna Czarnecka z zespołu Red Lips czy S.K.A.Y .

Było radośnie, tanecznie i wesoło, lecz nie zabrakło także wielu wzruszających chwil. My jesteśmy ciekawi jednej kwestii- czy to faktycznie prawdziwy koniec? A w naszej galerii zdjęcia przyjaciół Budki, którzy wystąpili razem z nimi tego wieczoru.

Paulina Rurarz

foto Krzysztof Stanek

 

Komenatrze zostały zablokowane