fbpx

Co dobrego w Lublinie?

26 marca 2022
934 Wyświetleń

Restauracja Arte del Gusto to miejsce z wieloletnią tradycją ambitnej, szczerej włoskiej kuchni. Jakość oryginalnych produktów i potraw oczarowuje gości niezmiennie od dziesięciu lat. W karcie królują owoce morza, steki z kałamarnicy, macki ośmiornicy, mnogość mięs, ryb, past czy wreszcie doskonałej pizzy z pieca opalanego drewnem.

Selekcja serwowanych win spełni oczekiwania każdego z gości. To pełen przekrój wiodących marek, win bardziej codziennych oraz bardzo niszowych pozycji. Restauracja jest również enoteką oraz miejscem, gdzie goście mogą kupić wyjątkowe włoskie sery, wędliny, oliwy, pikantne owocowe musztardy, marynowane kapary, karczochy i wiele innych włoskich przysmaków.

Nie bez znaczenia jest sprawny serwis, szczególnie w weekendy jest to ulubiony czas na odwiedziny. W soboty i niedziele Arte del Gusto wypełnione jest gośćmi po brzegi. Wcześniejsza rezerwacja stolika jest w tym czasie szczególnie polecana. Do niedawna restauratorzy zarządzali trzema restauracjami. Wiosną zeszłego roku zdecydowali się na odstąpienie restauracji Kardamon.

Kumulację uczuć przelaną na Arte del Gusto widać już na pierwszy rzut oka. Restauracja przeszła spektakularną metamorfozę. Elegancka zieleń ścian, przeplatana subtelnym złotem i luksusową czernią wprost zaprasza na wyjątkową kolację przy świecach lub biznesowe spotkanie.

Kucharze wiele potraw przygotowują od podstaw na oczach gości, co stanowi dodatkową atrakcję i oprawę przyjęcia. Zmiana wystroju nie zmieniła podejścia do dzieci. Powszechną, znaną tradycją w Arte jest to, że dziecko na życzenie może uczestniczyć w przygotowywaniu pizzy w czapce szefa kuchni, którą dostaje w prezencie.

W związku ze zbliżającymi się urodzinami, restauracja wraca z potrawą, którą serwowała dziesięć lat temu i zaprasza na bycze jądra.

foto Restauracja Arte Del Gusto

Zostaw komentarz