fbpx

Dwumilionowy pasażer

25 kwietnia 2019
748 Wyświetleń

Port Lotniczy Lublin po sześciu latach funkcjonowania lotniska obsłużył dwumilionowego pasażera. Jest nim Pani Weronika Sawa, która przyleciała 24 kwietnia z Eindhoven w Holandii na pokładzie samolotu linii lotniczych Wizz Air. Był to jej pierwszy lot samolotem w życiu. Wyjątkową pasażerkę osobiście przywitali przedstawiciele Portu Lotniczego Lublin, którzy wręczyli zestaw walizek oraz voucher na bezpłatne korzystanie z biznesowej poczekalni przez rok. Od linii lotniczych Wizz Air pasażerka otrzymała także voucher o wartości 200 euro do wykorzystania na trasach realizowanych przez przewoźnika.

To odpowiedni moment, aby podziękować pasażerom za zaufanie, jakim każdego dnia obdarzają nas i linie lotnicze, operujące z lubelskiego lotniska. Cieszymy się, że możemy świętować już dwa miliony pasażerów odprawionych w Porcie Lotniczym Lublin. Pamiętajmy, że sprawne funkcjonowanie naszego portu nie byłoby możliwe bez ludzi, którzy codziennie dbają o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. To sukces nas wszystkich – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Linie Wizz Air od pierwszego lotu do Lublina  w kwietniu 2012 r., przewiozły do i z Lublina ponad 1,3 miliona pasażerów.

 

foto PLL

 

Zostaw komentarz