fbpx

Dzień Kobiet w “Stylowym” w Zamościu

5 marca 2021
463 Wyświetleń

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowało ofertę z okazji Dnia Kobiet. W repertuarze w dniu 8 marca 2021 znajdą się: OBIECUJĄCA. MŁODA. KOBIETA – film, który zelektryzował publiczność na festiwalu Sundance. Prowokacyjny i buntowniczy. Określany jako „arcydzieło” i „jeden z najlepszych filmów roku”.

Zamojskie kino zaprasza równiez na filmy:

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ – wielka szansa, wielkie show i decyzja, która zmieni wszystko. W gwiazdorskiej obsadzie: Katarzyna Sawczuk, Maciej Zakościelny, Julia Kamińska, Tomasz Karolak, Anita Sokołowska i Urszula Dudziak.

SOUND OF METAL – poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. W rolach głównych znakomici Riz Ahmed i Olivia Cooke.

ALIVE – wielkie emocje dla miłośników horrorów, ŚCIANA CIENI – emocjonująca wyprawa himalaistów na Kumbhakarnę opowiedziana z perspektywy nepalskich Szerpów.

Dla małych kobietek: CO W DUSZY GRA – najnowsza animacja studia Disney/Pixar, ten film podniesie was na duchu!, TARAPATY 2 – kino dla całej rodziny, pełne akcji, przygód i z mądrym przesłaniem, TROLLE 2 – wielka muzyczna wyprawa, pełna kolorów i humoru.

Źródło: Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu

Zostaw komentarz