fbpx

Dzień Seniora: koncert Wojciecha Gąssowskiego

2 października 2015
Komentarze wyłączone
839 Wyświetleń

gąsowskiNestor polskiej piosenki Wojciech Gąssowski wykonujący przeboje znane kilku pokoleniom wystąpi o godz. 18.00 20 października 2015 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego ul. Akademicka 15 w Lublinie podczas koncertu z okazji Europejskiego Dnia Seniora:

Okazja jest niepowtarzalna, ponieważ Wojciech Gąssowski wystąpi z okazji święta seniora, a któż z nas nie ma w swoim otoczeniu osób 55+/ w kwiecie wieku, którym chciałby podziękować lub uhonorować za ich codzienny trud. Dodatkowo nie często Pana Wojciecha Gąssowskiego można usłyszeć na żywo. A kto z nas nie zna takich przebojów, jak „M jak miłość”, „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „Zielone wzgórza nad Soliną”. Ostatnio Wojciech Gąssowski nagrał m.in. płytę zatytułowana I Wish You Love. Płyta zawiera utwory z lat 30., 40. i 50., z repertuaru takich gwiazd jak Frank Sinatra, Nat King Cole,  Dean Martin, czy Ella Fitzgerald.

W czasie koncertu dla wszystkich seniorów przewidziana jest niespodzianka.

Bilety dostępne są na stronie www.eimpreza.pl oraz w sprzedaży stacjonarnej (sklep „Polski Styl”, ul. Zielona 5 lok. 5), prowadzona będzie także sprzedaż na miejscu imprezy bezpośrednio przed koncertem. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów twórczości Wojciecha Gąssowskiego, a przede wszystkim seniorów!

 

Komenatrze zostały zablokowane