fbpx

Eksport nabiera rozpędu

6 października 2021
627 Wyświetleń

Po raz kolejny tematy biznesu i zdrowia pojawiają się razem, tym razem w kontekście sytuacji ekonomicznej i pandemii. 12 października 2021 r. odbędzie się Kongres Eksportu 2021 „Innowacyjność i konkurencyjność gospodarki po pandemii COVID-19”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Zarząd Krajowego Stowarzyszenia Eksporterzy Rzeczpospolitej Polskiej.

Kongres skierowany jest do przedstawicieli firm zajmujących się handlem zagranicznym, przedstawicieli nauki oraz administracji rządowej i samorządowej. Cele spotkania to m.in. inicjowanie, prowadzenie i wspieranie działań na rzecz polskiego eksportu i ochrony interesów gospodarczych przedsiębiorców trudniących się handlem zagranicznym, promocja firm, ich produktów i usług.

W spektrum zainteresowania organizatorów znalazło się również inicjowanie współpracy ze stowarzyszeniami o podobnym profilu działalności funkcjonującymi w innych krajach oraz rozpowszechnianie informacji o działalności prowadzonej przez polskie przedsiębiorstwa poza granicami kraju.

Równie ważnym tematem będzie pomoc organizacyjno-prawna, jak również pomoc w nawiązaniu kontaktów handlowych, skierowana do przedsiębiorców zajmujących się handlem zagranicznym oraz do firm, które planują rozpoczęcie tego rodzaju działalności.

(ann)

foto Caleb Ruiter, Unsplash

Zostaw komentarz