fbpx

Familijny Carnaval Sztukmistrzów 22-25 lipca

19 lipca 2021
446 Wyświetleń

W ramach Carnavalu Sztukmistrzów w dniach 22-25 lipca w Lublinie odbędzie się wiele wydarzeń dla całych rodzin. Wystąpi Pan Ząbek, na placach i ulicach Śródmieścia rozśmieszać będą klauni, żonglerzy i akrobaci, Marcin ex Styczyński będzie pluł ogniem.

Natomiast w Perle – Browarach Lubelskich S.A. zaskoczy wszystkich widowiskowy, ognisty pokaz oraz interaktywny park rozrywki. 24 lipca o godz. 22.00 oraz 25 lipca o godz. 21.00 widzów porwie MansterVille – ognisty, punkowy park rozrywki. Artyści wykonają spektakularny, widowiskowy pokaz akrobatyczno-ogniowy. Należy przygotować się na zapierające dech w piersiach ewolucje i efekty pirotechniczne. Pełne energii i nieoczekiwanych zwrotów akcji widowisko odbędzie się na 5 metrowym diabelskim kole.

W ciągu dnia, 24 – 25 lipca, w godz. 13.00 – 18.00, na terenach Browaru Perła, przy ul. Bernardyńskiej 15, odwiedzić będzie można ogniste miasteczko, w którym czeka mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Małych i dużych gości bawić będzie spacer na gigantycznym rowerze MansterWheel, a kopuła stanie się w kącikiem dla dzieci z huśtawkami i grami. Odbędą się również warsztaty dla całej rodziny dla zaawansowanych wykonawców, akrobatów, żonglerzy…

(ann)

foto Warsztaty Kultury w Lublinie

Zostaw komentarz