fbpx

Forum Gospodarcze w Kraśniku po raz trzeci

6 października 2015
Komentarze wyłączone
686 Wyświetleń

Plakat - FG_2015_A2Starosta Kraśnicki Andrzej Maj i Marszałek Województwa Lubelskiego Sławomir Sosnowski zapraszają na Forum Gospodarcze pn. „Lokalna mikro i mała przedsiębiorczość filarem kraśnickiej gospodarki i rynku pracy”. Spotkanie przedsiębiorców, samorządowców i menadżerów odbędzie się 9 października w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku przy ul. Słowackiego 7.

Forum Gospodarcze to cykl merytorycznych prelekcji i paneli eksperckich skupiających się na najistotniejszych aspektach rozwoju społeczno – gospodarczego regionu. Forum ma na celu budowanie platformy wymiany informacji i opinii między praktykami biznesu oraz przedstawicielami świata nauki, polityki i samorządowcami.

Podczas jednej z większych imprez ekonomiczno – biznesowych w województwie lubelskim jego uczestnicy skupią się tym razem na mikro i małych przedsiębiorcach, które według lokalnych samorządowców stanowią o sile tutejszej gospodarki.

Będzie to już III edycja tego wydarzenia, gdzie w gremium fachowców prowadzone są rozmowy na temat rozwoju gospodarczego Lubelszczyzny. Grono ekspertów intensywnie poszukuje rozwiązań i inspiracji do działań, które będą wsparciem dla rozwoju przedsiębiorczości, nowych inwestycji i stworzenia nowych miejsc pracy.

Swój udział jako prelegenci zapowiedzieli m.in. były doradca Prezydenta RP prof. Witold Orłowski, ekonomista Marek Zuber, europoseł Krzysztof Hetman oraz przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki.

Komenatrze zostały zablokowane