fbpx

Kocham Kino w Multikinie: Dumni i wściekli

19 lutego 2015
Komentarze wyłączone
989 Wyświetleń

Kocham Kino_Dumni i wscielki_PLAKATDumni i wściekli” – przełamująca bariery komedia już 23 lutego w ramach cyklu Kocham Kino w Multikinie. Górnicy, strajki i … geje-aktywiści razem. Niemożliwe? Grażyna Torbicka, Program 2 TVP oraz Multikino zapraszają na Kocham Kino w Multikinie z wielokrotnie nagradzaną, przełamującą bariery, angielską komedią „DUMNI I WSCIEKLI”. Pokaz filmu odbędzie się 23 lutego w wybranych kinach sieci Multikino. 

Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu kolorowym busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Co musi się wydarzyć, by konserwatywni mieszkańcy przyjęli pod strzechy aktywistów walczących o równouprawnienie? Co musi się stać, by staruszki odważyły się ruszyć w rajd po nocnych klubach Londynu? I czy wszyscy będą umieli razem bawić się i tańczyć w rytm hitów Bronski Beat?

By wygrać podwójne zaproszenie na seans, który odbędzie się 23 lutego o 19.00 w Multikinie w Galerii Olimp (Lublin) należy wysłać zgłoszenie (imię + nazwisko) na adres:redakcja@lajf.info

Komenatrze zostały zablokowane