fbpx

Kreatywne ferie w mieście. VIVO! Lublin i LukasTV zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku

14 stycznia 2021
592 Wyświetleń

VIVO! Lublin kreatywnie kończy ferie zimowe zachęcając dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na Facebooku. Zabawę współorganizuje lubelski youtuber LukasTV, który wraz z jury wyłoni ośmiu zwycięzców oraz przekaże im w formie nagrody swoją książkę pt. „Co ludzie o Tobie pomyślą?”. Do wygrania są także karty podarunkowe do centrum handlowego o łącznej wartości 1500 złotych.

Konkurs rozpoczął się na facebookowym profilu VIVO! Lublin 13 stycznia. Aby zyskać szansę na wygraną, należy podzielić się pomysłem, jak kreatywnie spędzić ferie zimowe w mieście. Wystarczy skomentować post zabawnym zdjęciem, nieszablonowym filmem bądź oryginalną pracą plastyczną. Czas na wykonanie zadania upłynie z końcem 19 stycznia. W przeciągu kilku kolejnych dni jury konkursu, w skład którego wejdzie m.in. znany youtuber LukasTV, wybierze osiem najbardziej twórczych zgłoszeń.

Zachęcam wszystkie dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w zabawie. Tegoroczne ferie jeszcze bardziej niż zwykle zmusiły nas do używania wyobraźni i szukania nowych pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Myślę więc, że zgłoszenia będą wyjątkowe i zaskoczą jury podkreśla Łukasz „LukasTV” Wdowiak, youtuber i współorganizator konkursu.

Uczestnicy wyróżnieni trzema pierwszymi miejscami otrzymają karty podarunkowe do centrum handlowego VIVO! Lublin o wartości 500 złotych każda. Pozostałe pięć osób zostanie nagrodzonych książką Łukasza „LukasTV” Wdowiaka, pt. „Co ludzie o Tobie pomyślą?”, w której youtuber uczy pokonywania nieśmiałości i budowania pozytywnych relacji z innymi.

Regulamin konkursu dostępny jest na oficjalnej stronie: www.vivo-lublin.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

/tekst zewnętrzny/

Zostaw komentarz